Окуляри Turok Steinhard Anti-blue Glasses Red

Стильні окуляри з захистом від УФ і синього випромінювання

Стильні та надійні окуляри Turok Steinhard створені для захисту ваших очей. Це відмінний аксесуар для тих, які багато часу проводять перед екраном смартфона або планшета, а також у комп'ютерного монітора.

Завдяки застосуванню сучасних наноматеріалів, цей стильний захисний аксесуар «блокує» до 35% шкідливого синього випромінювання (з довжиною хвилі в межах 415-455 нм) і до 100% УФ-хвиль сонячного світла довжиною до 400 нм.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективний захист очей

Блокування до 35% синього спектра і до 100% УФ-випромінювання

Якщо ви проводите досить багато часу у комп'ютерного монітора, смартфона і планшета, телевізора, то вам слід подбати про захист ваших очей. Справа в тому, що вплив шкідливого синього спектра (довжина хвилі якого варіюється в межах 415-455 нм), викликає ряд неприємних симптомів: втому і сухість очей, а згодом і порушення сну.

Окуляри Turok Steinhardt Anti-blue Glasses Red дівчина в окулярах

Окуляри Turok Steinhard блокують до 35% шкідливого синього випромінювання, що дозволить частково убезпечити зір від такого негативного впливу. А також, вони блокують до 100% УФ-хвиль, забезпечуючи ефективний захист очей від впливу сонця.

Окуляри Turok Steinhardt Anti-blue Glasses Red в різних ракурсах

Наноматеріали

Особлива технологія виготовлення захисних лінз, із застосуванням сучасних наноматеріалів, дозволяє частково відображати синє випромінювання, що дозволить зменшити навантаження на очі та позбутися від ряду неприємних наслідків.

Окуляри Turok Steinhardt Anti-blue Glasses Red хлопець з дівчиною

Легка та міцна конструкція

Пластикова оправа та силіконові носоупори з поліефіріміда (PEI), сприяють більш комфортному носінню стильного аксесуара. Їх розмір: 53х17х138 мм, а важать вони всього 8 грам.

Окуляри Turok Steinhardt Anti-blue Glasses Red вид збоку

Рекомендації

Для здоров'я зору рекомендується використовувати електронні гаджети (смартфон, планшет), а також сидіти у комп'ютерного монітора або телевізора - не більше двох годин на день. Тренуйте очі, дивлячись на різні об'єкти, які знаходяться як на далекій, так і на близькій відстані. Регулярно перевіряйте зір у офтольмолога та дотримуйтесь рекомендацій фахівців.

Окуляри Turok Steinhardt Anti-blue Glasses Red дві дівчини

Тип: Окуляри
Бренд: TS
Модель: FU009 - 0621
Захист від: Синього випромінювання, УФ
Матеріал: Пластик, поліефірімід
Вага оправи: 8 г
Розмір: 53 x 17 x 138 мм
Колір: Червоний