Іграшка Xiaomi Mi Bunny Xiaomi Mini Smart story Pink

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Іграшка Mi Bunny Mini Smart story дозволяє дитині вчити нові слова, слухати казки та дитячі історії, а також допоможе маляті заснути, співаючи йому колискову пісню або ж відтворюючи спеціальний заспокійливий "білий шум".

Тільки потрібний контент

Завдяки наявності в іграшці MicroUSB роз'єму і інтегрованого сховища на 8 ГБ ви зможете самостійно підібрати композиції, музику, казки та інший аудіо контент для вашого малюка. Вбудований акумулятор на 800 мАг забезпечить тривалий час роботи іграшки.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Іграшка Mi Bunny Mini Smart story Pink

Іграшка Mi Bunny Mini Smart story дозволяє дитині вчити нові слова, слухати казки та дитячі історії, а також допоможе маляті заснути, співаючи йому колискову пісню або ж відтворюючи спеціальний заспокійливий "білий шум".

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Успішне майбутнє

Ранній розвиток - запорука успіху дитини

Згідно з даними опитування, опублікованого Центром дитячого розвитку Гарвардського університету, трирічні діти, батьки яких допомагають їм вивчати нові слова, володіють словниковим запасом в 1200 слів. Їх однолітки, з якими окремо не займалися, мають словниковий запас в 2-3 рази менше - близько 400 слів.

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Тільки потрібний контент

Вибирайте самі, що слухати вашій дитині

Завдяки наявності в іграшці MicroUSB роз'єму і інтегрованого сховища на 8 ГБ ви зможете самостійно підібрати композиції, музику, казки та інший аудіоконтент для вашого малюка. Вбудований акумулятор на 800 мАг забезпечить тривалий час роботи іграшки.

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Спокійний дитячий сон

Колискові пісеньки, казки, білий шум

Ви можете записати на внутрішню пам'ять улюблені іграшки колискові пісні, або сюжетні казки, під які любить засинати ваш малюк. Крім того, іграшка може відтворювати один з 20 типів спеціально підібраного "білого шуму", який має заспокійливий ефект і допомагає спокійно спати. Звук "білого шуму" дуже схожий на шум водоспаду і води, що ллється.

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Маленький і портативний

Дозвольте взяти іграшку з собою

Розмір іграшки Mi Bunny Mini Smart story становить всього 14 см. Такий кролик легко поміститься в дитячу руку, а також в сумку або рюкзак, дозволяючи ніколи не розлучатися зі своїм балакучим другом.

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Якісні матеріали

Безпечний для дітей пластик і силікон

Оскільки здоров'я дитини знаходиться на першому місці, іграшка-кролик виконана тільки з якісних матеріалів - корпус з міцного та безпечного ABS-пластику, а вушка кролика - з харчового силікону. Тому дитина зможе використовувати іграшку як "гризулю", коли у неї будуть різатися нові зубки.

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Mi-Bunny-Mini-Smart-story-Red-GSJ01JQD

Назва: Іграшка Mi Bunny Mini Smart story GSJ01JQD
Бренд: Mi
Об'єм пам'яті: 8 Гб
Ємність акумулятора: 800 мАг
Номінальний струм: 5В/500 мА
Матеріал корпусу:  ABS пластик, харчовий силікон
Діаметр динаміка: 40 мм
Потужність динаміка: 3 Вт
Розміри: 100×90×140 мм
Маса: 290 г
Вік дитини: 0-6 років
Колір: Рожевий