Дезінфекційна промивна ємність Xiaomi FIVE Grey

Ефективність УФ-стерилізації може досягати 99%

Ультрафіолетові промені діапазону UV-C є природним ворогом вірусів і бактерій, які можуть швидко вбивати коронавіруси, бактерії, спори, грибки і т.ін.

УФ-світлодіоди, які використовуються в дорожніх дезінфекційних ємностях FIVE, можуть безперервно генерувати ультрафіолет в діапазоні 260 ~ 280 нм, забезпечуючи ефективність стерилізації до 99%.

Імпортні світлодіоди UVC з Сеула

Світлодіоди UVC-LED виготовлені з імпортного матеріалу, який приблизно на 40% ефективніше звичайних лампових світлодіодів, а стерилізація проходить швидше і стабільніше.

Відсутність бісфенолу А

Поверхня дезінфекційної ємності FIVE має матову текстуру. Ємність виготовлена ​​з пластику BPA FREE 7K, який відповідає американським стандартам і не містить бісфенолу А, щоб гарантувати, що він не завдає шкідливого впливу організму людини при використанні протягом усього року.

Пилозахищена конструкція

Кришка дезінфекційної ємності FIVE герметична і пилонепроникна. Це хороший компаньйон в поїздці.

Візьміть з собою в тривале відрядження

Вбудовану літій-іонну батарею ємністю 400 мАг не потрібно часто заряджати. При дезінфекції тривалістю 5 хвилин, двічі в день, і відрядженні до 30 днів на рік, її потрібно заряджати тільки двічі на рік.

Подвійне призначення

Дезінфекційна ємність FIVE має подвійне призначення: її можна використовувати як чашку для полоскання рота або як контейнер для зберігання зубної пасти та зубної щітки.

У ній можна зберігати як рідини, так і засоби для полоскання, які можна дезінфікувати перед застосуванням.

Ємність розрахована на 400 мл, що дуже зручно для перенесення. Дезінфектор FIVE може вмістити різні предмети першої необхідності, такі як зубна паста, зубна щітка та гребінець.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: УФ-стерилізатор
Бренд: FIVE
Модель: SXDB001SS
Номінальна вхідна напруга: 5 В ⎓
Номінальна потужність: 1 Вт
Метод стерилізації: UVC-LED
Габаритні розміри: 204 x 62 x 62 мм