Розумна зубна електрощітки для дітей Xiaomi SOOCAS C1 Children Electric Toothbrush Green

Оптимальний рівень жорсткості щетинок

Електрична щітка Soocas C1 - розроблена спеціально для дітей та відноситься до класу звукових щіток з вібруючою головкою, яка володіє оптимальним рівнем жорсткості (має округлені щетинки, які не ушкоджують ясна). Soocas C1 прищеплює навички гігієни у дитини в ігровій формі: процес боротьби з бактеріями відображається на екрані смартфона у вигляді цікавого мультфільму.

Чищення зубів в ігровій формі сподобається вашій дитині

Спеціальна програма-гра в міру очищення ротової порожнини (від нальоту, залишків їжі, бактерій) просуває головного персонажа гри - кролика до фінішу. Soocas C1 в автоматичному режимі інформує, якщо догляд за ротовою порожниною проводиться неправильно.

Корпус з FDA-пластика

Дитяча зубна щітка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу FDA-пластика. Вона прекрасно підійде як для малюка, який ще не вміє самостійно чистити зуби, так і для більш дорослої дитини.

Перемикання режимів за допомогою магнітних пластин

Переключити режим роботи зубної електрощітки дуже просто. Достатньо направити на кнопку одну з двох магнітних пластин (поставляються в комплекті). Після кожного процесу чищення зубів, головку щітки можна обполоснути під проточним струменем води. У комплекті поставки є зручна підставка, яка дозволить зберігає Soocas C1 навіть на злегка похилій поверхні.

До 20 днів роботи на одному заряді

Soocas C1 оснащена потужним акумулятором ємністю 850 мАг, якого (при повному заряді) вистачить приблизно на 20 днів (при використанні не більше двох разів в день по 2-3 хвилини). Зарядити акумулятор зубної щітки можна навіть від павербанка, що дуже зручно, якщо ви відправилися з дитиною на відпочинок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитяча електрична щітка
Бренд: SOOCAS
Модель: C1
Матеріал: FDA-пластик (корпус), щетинки DuPont
Режим очищення: Делікатний режим і режим догляду
Ємність акумулятора: 800 мАг
Час роботи на одному заряді: До 20 днів
Час зарядки: До 12 годин
Вага: 106.5 г
Коілр: Зелений