Дитячий килимок для гри на підлогу Xiaomi BEVA 150x180 см

Доставка

Звичайна ціна

Дитячий килимок на підлогу BEVA призначений для дітей віком від 6 місяців. Товщина килимка до 1 см захищає дитину від переохолодження під час сидячої гри на підлозі. Килимок нетоксичний, не має запаху та має у своєму складі лише харчові барвники. Його розміри - 150x180 см.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дитячий килимок для гри на підлогу BEVA 150x180 см


Хвилюєтесь, що Ваша дитина може захворіти, сидячи тривалий час на холодній підлозі? Це не станеться, якщо Ваш малюк буде проводити своє дозвілля на килимку для підлоги BEVA. Килимок призначений для зовсім маленьких діточок від 6 місяців. З дизайном "сендвіч" і товщиною до 1 см, килимок захистить дитину від можливої застуди і холоду.

Дитячий килимок на підлогу BEVA

Дитячий ігровий килимок складається з 5 шарів. Середній шар м'який, основний. Він виготовлений з XPE-піни (популярного матеріалу для створення вологонепроникних виробів. Має відмінну міцність і еластичність). З боків середній шар обволікають 2 шари, на яких зображені малюнки. А інші - шари, які не вбирають вологу і запахи. І це говорить про те, що на килимку можна залишати дітей «погуляти» навіть без підгузків.

Краї килимка добре оброблені і обшиті щільною тканиною. Вони не загинаються і вберігають від протікання рідини поза зоною килимка.

При виготовленні килимка був врахований вік дитини, тому зображення на килимку нанесені безпечними для дитини харчовими барвниками. Згодом тканина не вицвітає, зберігаючи свій гарний вигляд.

Дитячий килимок на підлогу BEVA будова

Вік дитини: Від 6 місяців
Бренд: BEVA
Матеріал: XPE-піна
Товщина: 1 см
Особливості: Водовідштовхування, теплоізоляція
Розмір: 150х180 см

Завантаження…