Дитячий поводок Xiaomi ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet Mint 3010014

  • Зелений
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Браслет-поводок для безпеки вашої дитини

ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet - регульований по довжині браслет-поводок для дітей, який не дасть вашій дитині загубитися у великому місті чи натовпі. Браслет кріпиться на зап'ясті одного з батьків і дитини та здатний розтягуватися до 2 метрів. Завдяки цьому, ви зможете завжди тримати дитину в полі зору.

Металевий трос з'єднує 2 браслета - виготовлений з нержавіючої сталі. Спеціальна застібка дозволяє посилити або послабити браслет. Сам же браслет закривається на ключик, тому дитина не зможете самостійно відкрити їх. Браслети оснащені зручною та м'якою прокладкою, яка убезпечить зап'ястя від здавлювання та відчуття дискомфорту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З турботою про безпеку вашої дитини

Кожен батько дбає про безпеку своєї дитини. Але дуже часто, вирушаючи на чергову прогулянку або в далеку подорож, важко встежити за дитиною, який постійно норовить вирватися вперед, обігнати батьків і не може просто йти поруч з вами. Черговим корисним пристроєм, який подарує хоч частку бажаного спокою батькам маленьких непосид, є браслет-поводок, завдяки якому ваша дитина не втече далі 2-х метрів від вас.

Дитячий поводок ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet Mint 3010014 мама і дитина на прогулянці

Міцна конструкція і кілька способів закриття

Браслет-поводок ShuoMi, має кілька способів закриття: замикається застібка (яку можна закрити на ключ), а також липучка. Між браслетами знаходиться гнучка пружина, яка виготовлена ​​з комбінації PU-пластика і полівінілхлориду (PVC), а також внутрішній шар з високоміцної хромонікелевої нержавіючої сталі AISI 301.

Дитячий поводок ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet Mint 3010014 липучка

Браслет-поводок випускається в двох кольорах: рожевому та м'ятному.

Дитячий поводок ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet Mint 3010014 в двох кольорах

Дитячий поводок ShuoMi Anti-Lost Traction Bracelet Mint 3010014 на вулиці

Тип: Дитячий браслет-поводок
Бренд: ShuoMi
Матеріал: Нержавіюча сталь AISI 301, PU-пластик, полівінілхлорид (PVC)
Колір: Зелений