Дитячий смарт-годинник Xiaomi Mito Children's Phone Watch 4C Red

Дізнайтеся, де знаходиться ваша дитина

Розумний годинник Mito 4C підтримує позиціонування всередині більше 4 тисяч великих торгових центрів, високошвидкісних залізниць станцій, а також аеропортів по всій території Китаю, так що батьки можуть точно знати, куди прямує дитина.

Голосовий зв'язок 4G

Розумний годинник адаптується до багатосмугових мереж 4G і підтримує функції викликів, а також позиціонування в більш ніж 200 країнах і регіонах по всьому світу.

До 7 днів використання

Вбудований акумулятор ємністю 830 мАг, який можна повністю зарядити за один раз, здатний забезпечити до 7 днів використання розумного годинника.

Відеодзвінок високої чіткості

Mito 4C обладнаний 2 МП ширококутною камерою, стабільним відеозв'язком 4G / Wi-Fi, що дозволить батькам зв'язуватися зі своїми дітьми по відеозв'язку з допомогою розумного годиника.

Вологостійка конструкція

Розумному годиннику Mito 4C не страшний дощ і прісна вода, оскільки корпус пристрою надійно захищений за стандартом IPX8!

Розумний особистий помічник

Оскільки годинник Mito 4C підтримує розумного голосового помічника, студенти можуть не тільки перевіряти нові слова та розширювати словниковий запас, але також дізнаватися погоду, відтворювати музику і т.ін.

Виховання правильного ставлення до фінансів з дитинства

Діти можуть розраховуватися за покупки за допомогою NFC. Ліміт витрат батьки можуть встановлювати самостійно, а також можуть відключити можливість оплати віддалено.

Кольоровий екран

Розумний годинник Mito 4C має 1.3-дюймовий кольоровий екран з роздільною здатністю 240x240 для забезпечення більш багатого візуального сприйняття.

Крім того, екран годинника має олеофобне покриття AF із захистом від відбитків пальців.

Розумний годинник Mito 4C має функцію підрахунку кроків, що спонукає дітей більше займатися фізичними вправами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитячий смарт-годинник
Бренд: Mi
Модель: MTSB11XUN
Дисплей: 1.3 дюйма
Камера: 2 МП
Зв'язок: TDD-LTE, FDD-LTE, WCDMA, GSM
Номінальний вхід: 5 В ⎓ 600 мА Макс
Підтримувані ОС: Android 4.2 або iOS 9.0 і вище
Ємність акумулятора: 830 мАг
Розмір: 41.7 x 241 мм
Колір: Червоний