Дитячий стільчик Xiaomi QBORN multipurpose baby chair CQ01 Mint Green

  • Зелений
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Зручний і ергономічний

QBORN multipurpose baby chair призначений для того щоб малюкам було не тільки зручно сидіти, але і щоб вони сиділи правильно. Для цього дитячий стільчик забезпечений спеціальною накладкою з PU-шкіри, дугоподібною спинкою і ременями для фіксації маленької дитини.

Міцний. Регулюється. Обертається.

Дитячий стільчик регулюється в 5 різних положеннях, дозволяючи підлаштувати його під індивідуальні параметри вашої дитини. Також він обертається на 180 градусів, що особливо оцінять батьки при годуванні свого малюка.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дитячий стільчик QBORN multipurpose baby chair CQ01 Mint Green

QBORN multipurpose baby chair дитячий стільчик

Дитячі меблі – це надзвичайно важливий тип меблів, до створення якого конструкторам необхідно підходити з усією відповідальністю. Адже користуватися їх творіннями будуть маленькі діти – діти, які тільки починають пізнавати світ.

QBORN multipurpose baby chair різні кольори

Саме тому екосистема MiJia звернула свою увагу і на створення даного типу продукції. Так на світ з'явився QBORN multipurpose baby chair - функціональний дитячий стільчик, покликаний допомогти батькам в годуванні та вихованні свого малюка.

QBORN multipurpose baby chair зручний

QBORN є класичним дитячим стільчиком для малюків віком до 3 років. Вага виробу становить 2.2 кг, він витримує навантаження до 15 кг. Габаритні розміри стільчика 480x430x260 мм.

QBORN multipurpose baby chair дугоподібна спинка

QBORN multipurpose baby chair легко миється

QBORN створений з міцного поліпропілену РР і забезпечений м'якою накладкою з PU-шкіри (на сидінні), яку легко чистити і мити.

QBORN multipurpose baby chair годування малюків

Стільчик може регулюватися в 5 положеннях, що дозволяє підлаштувати його під індивідуальні параметри вашої дитини. Для фіксації малюка, QBORN multipurpose baby chair оснащений ременями.

QBORN multipurpose baby chair компактний

Пристрій може повертатися на 180 градусів.

QBORN multipurpose baby chair обертання

Це істотно полегшить догляд за малюком, його годування та інше. Спинка дитячого стільчика зроблена дугоподібною, щоб малюк сидів не тільки зручно, а й з правильною поставою.

QBORN multipurpose baby chair правильна постава

Для того щоб уберегти дитячий стільчик від незапланованих переміщень і ковзань, він обладнаний ніжками зі спеціальними накладками, які забезпечують краще зчеплення з поверхнею. Безпека вашого малюка понад усе!

QBORN multipurpose baby chair конструкція

Компактний і безпечний, простий і функціональний – все це QBORN multipurpose baby chair!

Матеріал корпуса: Поліпропілен РР
Бренд: QBORN
Матеріал накладки на сидіння: PU-шкіра
Для дітей: До 3 років
Вага: 2.2 кг
Максимальне навантаження: До 15 кг
Регулювання положень: 5 видів
Обертання: 180 градусів
Протиковзкі ніжки: Є
Габаритні розміри: 480x430x260 мм