Розумний годинник Xiaomi Amazfit GTS 2 Obsidian Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

1.65-дюймовий дисплей

За зовнішнім виглядом Amazfit GTS 2 має чудовий квадратний екран AMOLED з діагоналлю 1.65 дюйма, який відрізняється яскравістю, витонченістю та великою областю відображення інформації.

Щоб захистити екран, в Amazfit GTS 2 використовується захисне алмазоподібне вуглецеве покриття дисплея.

Кисневий тест крові

Тест на вміст кисню в крові необхідно проводити вручну. Виберіть тест насичення крові киснем в меню годинника і покладіть руки на робочий стіл на деякий час, щоб побачити поточне значення.

Як правило, ми думаємо, що насичення крові киснем вище 95%, але при повсякденній роботі насичення крові киснем часто знижується через тривалу розумову роботу.

Якщо при вимірюванні виявиться, що сатурація крові киснем занадто низька, необхідно відпочити, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

Крім того, напружені вправи в умовах високогірної гіпоксії небезпечні для життя. Завдяки функції виявлення кисню в крові його можна вчасно виявити, щоб уникнути небезпеки.

Моніторинг сну

Amazfit GTS 2 підтримує моніторинг сну, який може не тільки підраховувати тривалість сну, але також перераховувати різні стадії глибокого сну, легкого сну, швидкого руху очей та неспання.

Крім того, він також підтримує оцінку якості дихання уві сні та статистику сну.

Моніторинг серцевого ритму

Amazfit GTS 2 підтримує безперервний моніторинг серцевого ритму, і користувачі можуть самостійно встановити частоту виявлення, щоб збільшити час автономної роботи годинника.

Індекс життєздатності

Розумний годинник Amazfit GTS 2 підтримує систему оцінки стану здоров'я PAI. Він може генерувати виняткову мету здоров'я для кожної людини на основі фізіологічних даних, таких як вік, вага, стать людини і т.ін.

Якщо ви виконуєте цю мету кожен день, ви можете отримати відповідний індекс життєздатності PAI.

У мобільному додатку є рекомендації по конкретним вправам, часу та інтенсивності, для досягнення найкращого ефекту від вправ.

12 професійних спортивних режимів

Amazfit GTS 2 підтримують 12 спортивних режимів, мають вбудований GPS + ГЛОНАСС, а також кілька датчиків, таких як прискорення, гіроскоп, геомагнетизм і тиск повітря, тому вони також можуть записувати докладні дані вправи, такі як темп, крок і зміна висоти під час тренування .

Голосове управління

Автономна функція підтримує прості голосові команди Xiao Ai.

Вбудований мікрофон і динамік

За допомогою мікрофона і динаміка Amazfit GTS 2 також може реалізувати функцію виклику Bluetooth. Слід зазначити, що ця функція вимагає, щоб Bluetooth був включений та пов'язаний зі смартфоном, а потім прийнятий виклик може бути переведений на годинник для відповіді.

Завдяки динамікам Amazfit GTS 2 може відтворювати музику без Bluetooth-гарнітури. На цей раз є не тільки системний музичний плеєр, але і підтримка NetEase Cloud Music.

Що стосується часу автономної роботи, згідно з офіційною заявою, Amazfit GTS 2 може працювати до 7 днів в режимі щоденного використання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний годинник
Бренд: AMAZFIT
Модель: GTS 2
Екран: AMOLED, 1.65 дюйма, роздільна здатність 348 х 442, PPI 341
Матеріали корпусу: Алюмінієвий сплав, пластик
Рівень гідроізоляції: 5 АТМ (можна плавати в прісній воді на глибині до 2 метрів)
Ємність акумулятора: 246 мАг
Метод зарядки: Магнітна підставка для зарядки
Тривалість зарядки: Близько 2 годин
Тривалість роботи: До 7 днів при стандартному використанні, до 20 днів при використанні тільки функції годинника
Датчики: Датчик біологічних даних BioTrackerTM 2 PPG (перевірка кисню в крові), датчик прискорення, гіроскоп, датчик тиску повітря, геомагнітний датчик, датчик освітленості
Підключення: Bluetooth 5.0
WLAN 2.4 ГГц
Ремінець: 20 мм (ширина), силіконовий
Додатково: Мікрофон, динамік
Підтримувані пристрої: Android 5.0 или iOS 10.0 и выше
App: Zepp
Розмір: 42.8 x 35.6 x 9.7 мм
Вага: 24.7 г (без ремінця)
Колір: Чорний