Домашній кінотеатр Xiaomi BINNIFA Live-2S

Розкішний та сучасний дизайн

Домашній кінотеатр BINNIFA Live-2S має розкішний сучасний дизайн і розроблений з компактними розмірами. Набір включає звукову панель розміром 900x98x60 мм і сабвуфер 236x236x390 мм.

Практична конструкція

Корпус виробу оброблений високоякісними деревними матеріалами в поєднанні з металом від італійського виробника QUIET, що надає йому розкішний та солідний вигляд.

Зручна панель управління

Панель управління на динаміці має світлодіодний екран, що підтримує мультитач, так що користувачі можуть легко налаштовувати звуки, режими одним рухом або дотиком. У той же час виробник також оснащує комплект пультом дистанційного управління, щоб ви могли управляти колонками віддалено.

Кілька способів установки

Завдяки продуманому дизайну користувачі можуть легко прикріпити BINNIFA Live-2S до стіни, розмістити його горизонтально або навіть прикріпити до нижнього краю телевізора.

Цифровий аудіопідсилювач

Акустична система потужністю 120 Вт оснащена цифровим аудіопідсилювачем DSP від ​​відомого американського бренду Texas Instruments. Завдяки використанню сучасних аудіотехнологій, пристрій забезпечує чудову якість звуку, щоб користувачі відчули незабутні емоції при прослуховуванні музики, перегляді фільмів.

Технологія об'ємного звучання 5.1

У той же час звукова панель BINNIFA Live-2S оснащена технологією об'ємного звучання 5.1, яка забезпечує чисте звучання від низьких до високих частот, допомагаючи користувачеві отримати найдивовижніші та реалістичні враження.

«Підбадьорливі» баси для захоплюючого враження

Поряд з цим, динамік також обладнаний сабвуфером з потужним басом, щоб забезпечити найбільш захоплюючі враження від фільмів. Крім того, у вас є можливість перемикатися між різними звуковими режимами, такими як режим відео, режим музики та режим перегляду новин.

Підтримка Bluetooth 5.0

На додаток до багатьох сучасних технологій і відмінної якості звуку, BINNIFA Live-2S підтримує сучасну бездротову технологію Bluetooth 5.0 з можливістю запобігання перешкод, що допомагає усувати проблеми з підключенням, дозволяє швидко підключити аудіо.

Широкий набір інтерфейсів

Завдяки наявності інтерфейсних портів: COX / SPDIF, Optical, Aux, користувачі мають можливість підключати до аудіосистеми телевізор, комп'ютер, iPad, смартфон тощо.

Відгуки користувачів
Віктор, 06.10.2020
Користуюсь 4 місяці. Дуже пристойний звук. Шкодую тільки , що не взяв варіант з тиловими динаміками для кіно.
Всі відгуки
Тип: Домашній кінотеатр
Бренд: BINNIFA
Модель: Live-2S
Потужність: 120 Вт
Потужність сигналу: ≥ 75 дБ (A)
Діапазон частот: 30 Гц-20 кГц
Вхідна потужність: 100 В - 240 В, 50/60 Гц
Вага: 12.5 кг
Сабвуфер: 6.5 дюйма
Методи підключення: Bluetooth 5.0, COX / SPDIF, оптичний, вхід Aux
Розмір звукової панелі (саундбара): 900 x 98 x 60 мм
Розмір сабвуфера: 236 x 236 x 390 мм
Комплектація: Центральна колонка (саундбар) і сабвуфер
Відгуки користувачів
Віктор, 06.10.2020
Користуюсь 4 місяці. Дуже пристойний звук. Шкодую тільки , що не взяв варіант з тиловими динаміками для кіно.
Додати коментар