Доріжка для ходьби Xiaomi KingSmith Walking Pad A1 Pro White (WPA1F Pro)

Доріжка для ходьби WalkingPad A1 Pro — компактний і недорогий вид спортінвентарю, що дозволяє «прогулюватися», втрачати зайві кілограми і тримати тіло в тонусі не виходячи з квартири.

Реабілітація або щоденний спорт

Доріжка для ходьби дозволяє забезпечити регулярні кардіотренування або реабілітаційні навантаження після серйозної хвороби прямо у себе вдома, не відвідуючи спортзал або кабінет фізіотерапії. З його допомогою ви зможете підтримувати фізичну форму, переглядаючи новини або розмовляючи за телефоном під час занять.

Ідеальна для будинку

Розміри бігового полотна складають ~ 120х42 см, що є ідеальним співвідношенням для домашнього використання. Важливою перевагою доріжки є її складна конструкція - доріжка може зменшувати свої розміри майже в два рази, що дозволяє її легко сховати, коли тренажер не використовується.

Зручне управління

Дистанційний пультр управління, а також спеціальний додаток для вашого смартфона, дозволяють легко управляти швидкістю руху або програмами тренування. Додаток фіксує час і активність занять, завдяки чому визначає кількість витрачених калорій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Номінальна потужність: 918 Вт
Бренд: WalkingPad
Мінімальна швидкість: 0.5 км/год
Максимальна швидкість: 6 км/год
Маса тіла спортсмена: До 105 кг
Живлення: Від мережі
Розміри в розкладеному вигляді: 143х55х13 см
Розміри в складеному вигляді: 82х55х13 см
Розмір бігового полотна: 120х41.5 см
Вага: 27 кг

Завантаження…