Доріжка для ходьби Xiaomi WalkingPad S1 Black

"Нескінченні" інновації в одній доріжці для ходьби

Доріжка для ходьби WalkingPad S1 має оптимізований дизайн. Конструкція виробу виготовлена ​​з композитного матеріалу SMC, що забезпечує спортсменам комфорт, орієнтований на майбутнє.

Складана конструкція

WalkingPad S1 використовує запатентовану технологію складану платформу сімейного типу. Рухливу платформу доріжки можна скласти навпіл на 180 градусів.

Завдяки цьому ви зможете зберігати доріжку практично в будь-якому куточку будинку, квартири, офісу. У складеному вигляді вона має розміри 825 x 518 x 136 мм.

Швидкість управління рухами стоп

У нижній частині доріжки для ходьби WalkingPad S1 є інтегрований датчик тиску, який здатний виявляти рух спортсмена в режимі реального часу.

Крім того, розумна доріжка здатна регулювати темп на основі персональних даних тренування в діапазоні 0.5-6 км/год. Тобто як тільки ви досягли бажаної швидкості ходьби/бігу, з передньої частини полотна переміщується в центральну частину, після чого швидкість руху автоматично зафіксується.

Щоб уповільнити хід, вам необхідно переміститися ближче до задньої частини доріжки.

Безщітковий двигун блокує шум

WalkingPad S1 обладнана безщітковим двигуном потужністю 1 к.с., який генерує рівень шуму близько 45 дБ, що є досить низьким значенням.

Більшість людей годинами сидять в офісі та у них немає часу на щоденні вправи.

Працюєте ви вдома або спілкуєтеся по відеозв'язку, то все-одно можете залишатися в формі, регулярно підтримуючи свою спортивну форму.

Два додаткових варіанти управління

WalkingPad S1 оснащена світлодіодним дисплеєм і також може управлятися за допомогою ПДУ і через додаток KS Fit, в якому ви можете персоналізувати план тренувань.

Зносостійка нековзаюча бігова стрічка

Стрічка доріжки для ходьби WalkingPad S1 виготовлена ​​з м'якого амортизуючого матеріалу EVA з високою щільністю і низьким коефіцієнтом тертя. При цьому вона розрахована на максимальне навантаження 100 кг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Доріжка для ходьби
Бренд: WalkingPad
Модель: S1
Номінальна потужність: 735 Вт
Дисплей: Світлодіодний аналоговий дисплей
Тип двигуна: Безщітковий двигун
Потужність двигуна: 1 к.с.
Площа бігової стрічки: 1200 x 400 мм
Діапазон швидкості: 0.5-6 км/год
Вантажопідйомність: 100 кг
Розмір в розкладеному вигляді: 1445 x 518 x 125 мм
Розмір в складеному вигляді: 825 x 518 x 136 мм
Вага: 27.8 кг