Електрична зубна щітка Xiaomi PINJING (SO White) Pink EX3

Сяюча посмішка та здорові зуби

Електрична зубна щітка SO White завдяки пружній насадці та густо розміщеним щетинкам, сприяє швидкому й ефективному видаленню залишків їжі з ротової порожнини та зубного нальоту з поверхні зубів.

3 режими очищення, потужний двигун з піковою частотою коливань до 31000 разів на хвилину, розумні підказки та водостійка конструкція - все це про електричну зубну щітку SO EX3.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні габарити та продуманий дизайн

Електрична зубна щітка SO EX3 досить легка - важить всього 50 грам і практично не відчувається в руці. Крім того, вона відрізняється зручним дизайном. Корпус виробу виготовлений з ABS пластику з ретельно обробленою поверхнею і дуже зручним розміщенням функціональних кнопок. Крім того, дана модель поставляється в двох колірних варіантах: рожевий - підходить для дівчат і свіжий темно-синій - відмінно підходить для хлопців.

Електрична зубна щітка SO White крупним планом

Щетинки DuPont

В електричної щітці SO WHITE використовуються імпортні американські щетинки DuPont, які володіють помірним рівнем жорсткості, що дозволять уникнути пошкодження ясен. Щетинки легко проникають в міжзубні проміжки, швидко та ефективно видаляючи залишки їжі.

Електрична зубна щітка SO White елементи конструкції

Змінна головка щітки

Конструкція насадки SO WHITE має невелику овальну форму, яка покрита м'яким гумовим шаром, щоб уникнути пошкоджень ротової порожнини. Конструкція головки щітки - знімна, що дозволяє користувачеві змінювати її кожні 6 місяців для досягнення кращого ефекту очищення.

Електрична зубна щітка SO White на поверхні

Бездротовий зарядний пристрій Smart Touch

У комплект поставки входить бездротовий зарядний пристрій (док-станція), яка дозволить заповнити бракуючий рівень заряду зубної щітки. Досить просто встановити зубну щітку безпосередньо на док-станцію для швидкої зарядки SO WHITE. При повністю зарядженому акумуляторі, ви зможете чистити зуби 2 рази на день по 2 хвилини на протязі приблизно 25 днів.

Електрична зубна щітка SO White док-станція

3 інтуїтивно зрозумілих для користувача режими

Електрична зубна щітка SO WHITE EX3 оснащена потужним двигуном, з піковою частотою 31 000 разів / хв, що дозволяє очищати поверхню зубів за короткий проміжок часу не пошкоджуючи поверхню ясен.

Зубні щітки SO WHITE EX3 підтримують 3 різні режими чищення. Стандартний режим з частотою звукових коливань 31000 разів на хвилину, забезпечує більш глибоку чистку ротової порожнини. М'який режим з частотою звукових коливань 27000 разів на хвилину, підходить для чутливих ясен і для тих, хто вперше користується електричною зубною щіткою.

Третій режим використовує чергування 2-х різних частот кожну хвилину, щоб полегшити чистку та поліпшити захист ясен.

Електрична зубна щітка SO White зарядка

Водостійка конструкція

Оскільки електрична щітка SO WHITE EX3 часто контактує з водою, виробник забезпечив надійний захист корпусу за стандартом IPX7 (захист від короткочасного впливу вологи).

Електрична зубна щітка SO White водостійкість

Запам'ятовує режими чищення

Виробник вивчив порожнину рота, розділену на 4 області, для очищення кожної необхідно приблизно 30 секунд. Щітка має спеціальну функцію вібрації, яка таким чином нагадує вам про необхідність міняти зону очищення, щоб чистити весь рот рівномірно та більш ефективно.

До того ж електрична щітка автоматично вимикається через 2 хвилини. Розумний функціонал зубної щітки, автоматично збереже частоту, яку ви останній раз використовували.

Електрична зубна щітка SO White в упаковці

Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: PINJING
Модель: EX3
Пікова частота звукових коллебаній: 31000 разів / хв
Номінальна напруга: 1,2 В
Номінальна вхідна напруга: 5 В ~
Номінальна потужність: 0,5 Вт
Тривалість роботи на одному заряді: ~ 25 днів (при використанні не більше 2 раз на день по 2 хвилини)
Тривалість зарядки: Близько 16 годин
Вага: 50 г
Колір: Рожевий
Комплектація: Корпус зубної щітки / головка щітки / зарядна док-станція

Завантаження…

Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати