Електрична зубна щітка Xiaomi Mi Home (Mijia) Sonic Electric Toothbrush (T100)

Mijia Sonic Electric Toothbrush T100 компактна і легка звукова електрична зубна щітка зі стильним дизайном, яка перетворює догляд за зубами в задоволення. Потужність 16500 оборотів в хвилину, в 7 разів ефективніше звичайної щітки, покращує стан ясен, освітлює зуби в 2 рази ефективніше.

Щітка має зручну ручку, вологозахист IPX7, два режими роботи і тривалість роботи до 30 днів від одного заряду. Унікальна конструкція щітки дозволяє підвищити ефективність роботи на 40%.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Водонепроникна і легко миється

Корпус дитячої зубної щітки Mijia Sonic Electric Toothbrush T100 виконаний за технологією лиття, що дозволило сформувати безшовне з'єднання елементів, забезпечивши водонепроникність з рейтингом IPX7. Спеціальна конструкція дозволяє легко мити щітку під струменем води.

Дбайливе очищення

Високоякісні м'які щетинки — DuPont, оброблені за спеціальною технологією, ефективно очищають порожнину рота не завдаючи пошкодження яснам і подряпин на поверхні зуба. У той же час кожна з щетинок міцно закріплена в основу, що допомагає уникнути їх випадання в процесі чистки та позбавить дитину від можливого відчуття дискомфорту.

Екологічно чисті матеріали

Mijia Sonic Electric Toothbrush T100 виконана з матеріалу виробництва США, безпеку якого підтверджена дослідженнями — гіппоалергенна пластика з гумовими елементами, які дозволяють надійно утримувати зубну кисть в дитячій ручці та добре почистити зубки.

30 днів роботи

Вбудована літієво-іонна акумуляторна батарея має тривалий термін служби і не має ефекту пам'яті в порівнянні з NiMH-батареями. Її заряду вистачає на 30 днів звичайного використання. Поточний рівень заряду відображається індикатором на ручці щітки. Вам більше не потрібно побоюватися раптової розрядки під час чищення зубів, розумна зубна щітка нагадає вам заздалегідь про необхідність зарядити її.

Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: MiJia
Акумуляторна батарея: 700 мАг
Тривалість зарядки: 12 г
Колір: Білий