Електрична зубна щітка Xiaomi Oclean F1 Light Blue (Global)

Практичний корпус із захистом від вологи

Зубна електрощітка Oclean F1 з корпусом з міцного АБС-пластика і вагою 98 грам, надійно захищена від короткочасного впливу бризок води за стандартом IPX7.

Потужний двигун і 3D-щітка

Усередині пристрою знаходиться прогресивний двигун з частотою обертання до 36 000 об/хв, який завдяки високій частоті коливань та застосовуваної 3D-щітки зі зносостійкими нитками, забезпечить ефективну очистку зубів від залишків їжі та нальоту.

Зручне перемикання

На корпусі пристрою розташована кнопка включення/вимикання, а також ручна зміна режимів чистки. Для наочності, під цією кнопкою знаходиться індикація рівня заряду батареї.

До 30 днів автономної роботи

Oclean F1 обладнаний акумулятором ємністю 800 мАг, що заряджається за допомогою підставки, підключенної до джерела живлення. Oclean F1 може працювати автономно до 30 днів без підзарядки. Час зарядки складає 2 години.

Інтелектуальний контроль чистки

Використання інтелектуальної системи, дозволяє кожні 30 секунд попереджати користувача про необхідність зміни положення зубної щітки, щоб не пропустити не єдиної ділянки ротової порожнини, з якої слід «видалити» залишки їжі, бактерії або зубний наліт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Модель: F1
Бренд: Oclean
Тип: Електрична зубна щітка
Найвища частота двигуна: 36 000 звукових коливань в хвилину
Зарядка: Магнітна зарядна база USB
Рівень захисту оболонки: IPX7
Режим: 3 режими очищення
Рівень шуму: < 60 дБ
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 30 днів (в залежності від режиму очищення та частоти використання зубної щітки)
Ємність батареї: 800 мАг
Тривалість заряду: ~2 години
Вага: 98 г
Колір: Блакитний
Розмір: 243.5 x 24.4 мм
Комплектація: Зубна щітка х 1
Зарядна база х 1
USB-кабель х 1
Інструкція х 1