Електрична зубна щітка Xiaomi Soocas X3U Van Gogh Museum Design Sonic Electric Toothbrush Chesnut Red

"Втілення стилю" Вінсента Ван Гога

Зубна електрична щітка Soocas X3U тепер має особливу колірну гамму, яка використовувалася при створенні багатьох творів мистецтва голландського живописця.

Більш потужний акустичний двигун

Вібрація — це функція, яка була поліпшена в оновленій версії, з 38600 до 39600 разів на хвилину, завдяки використанню більш потужного двигуна з магнітною левітацією. Крім того, це збільшення вібрації не означає збільшення звуку, тому що зниження випромінюваного шуму також було оптимізовано.

Але це ще не все, оскільки SOOCAS X3U здатна здійснювати аналіз нашіх рухів під час процесу чищення зубів і в розумному додатку демонструвати результативність очищення. Крім того, зубна щітка час від часу буде нагадувати про необхідність змінення ділянки в ротовій порожнині, у вигляді легких вібрацій.

3 змінні головки в одному комплекті

Ще одним оновленням електричної зубної щітки SOOCAS X3U, є наявність двох додаткових головок. Загальна кількість змінних головок, що поставляються в комплекті, тепер 3: відбілююча головка без міді, головка з м'якою щетиною і насадка для глибокого полірування.

Інтуїтивно зрозуміле управління

На додаток до мінімалістичного стилю, в центральній частині є інтуїтивно зрозуміла кнопка, з якої ми можемо вибрати один з 4 режимів чистки, щоб адаптувати його до наших гігієнічним потребам. Аналогічно, корпус SOOCAS X3U має значки, які спалахують для відображення обраного режиму, а також рівня заряду батареї або рівня заряду.

Акумулятор на 1000 мАг + швидка зарядка

Крім того, корпус зубної щітки має водонепроникний захист IPX7 і порт зарядки типу C. Працює електрична зубна щітка від акумулятора ємністю 1000 мАг, який можна повністю зарядити всього за 4 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: SOOCAS
Модель: Х3U
Кількість вібрацій щетинок в хвилину: 39 600 разів на хвилину
Напруга постійного струму: 3.7 В
Робоча потужність: 2 Вт
Бездротовий зв'язок: Bluetooth
Ємність акумулятора: 1000 мАг
Тривалість роботи акумулятора з одного заряду: До 25 днів (при використанні до 4-х хвилин в день)
Тривалість повного заряду акумулятора: 4 години
Рівень вологозахисту: IPX7
Чистяча насадка: Знімна
Комплектація: 3 відбілюючі головки (з 0.152 мм імпортною щетиною від компанії DuPont США): насадка без міді, насадка з м'якою щетиною і насадка для глибокої полірування, чохол, зарядний пристрій, інструкція з експлуатації
Розмір: 253 x 28 мм
Вага: 275 г
Колір: Червоний