Електробритва Xiaomi SOOCAS Electric Shaver S3 Black/Gold

Бритва з новою технологією гоління

SOOCAS Electric Shaver S3 - портативна електробритва, в якій застосовується технологія Infinity Floating, яка дозволила зменшити тиск на шкіру та дозволила забезпечити якісне та комфортне гоління

У неї дуже стильний дизайн, прекрасне поєднання двоколірного корпусу, надає їй особливий естетичний характер. Електробритва SOOCAS S3 прекрасно підходить для вологого та сухого гоління і є дуже хорошим вибором для цінителів компактних електробритв з гідними характеристиками.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Регулярний догляд за «рослинністю» на обличчі

SOOCAS S3 - портативна електробритва, з якої ви зможете «контролювати» рослинність на обличчі. Вона легко справляється навіть з багатоденної щетиною та дозволить зробити її більш доглянутою.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 крупним планом

З електробритвою SOOCAS S3 вам буде набагато простіше підкреслити образ сучасного елегантного джентльмена.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 структура

3D структура головки електробритви

У електробритві використовується інноваційна технологія демпфірування (Infinity Floating Technology). Завдяки застосуванню всеспрямованого плаваючого кола (обертання на 360 градусів), знижується тиск на шкіру, три ножа точно повторюють контури вашого обличчя, плавно зрізуючи волоски навіть у важкодоступних місцях: в куточках рота, на шиї та щелепі.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 нова технологія

Більш ретельний процес гоління

Двохкільцева конструкція ріжучих головок, яка забезпечує більш широку площу охоплення, дозволяє з легкістю зрізає навіть дуже маленькі волоски. При цьому допоміжне лезо діаметром 0.08 мм спочатку піднімає волоски, а 0.1 мм основне лезо їх зрізає.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 ретельне гоління

Леза з японської та шведської сталі

Основні леза електробритви SOOCAS S3 виготовлені з японської сталі, а додаткові - зі шведської сталі. Крім того, леза пройшли процес електрохімічної обробки ECM, що підвищує зносостійкість та ріжучі властивості ножів електробритви.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 леза

Потужний мотор SUOMA

SOOCAS S3 обладнана японським мотором SUOMA MOTOR BL-146 має високий крутний момент, великим числом оборотів (до 3000 об / хв) і більш стабільною роботою.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 процес гоління

2 види гоління з одного електробритвою

Водостійка конструкція

Бритва SOOCAS S3 призначена для сухого / вологого гоління, оскільки має досить надійну вологостійку конструкцію і захищена від впливу вологи за стандартом захисту оболонки IPX7 (тимчасове вплив), що дозволить вам промивати девайс навіть під проточною водою.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 водостійкість

До 1 години безперервної роботи девайса

Електробритва S3 обладнана акумулятором на 800 мАг, який забезпечить до 60 хвилин безперервної роботи пристрою. Для заповнення відсутнього рівня заряду, в електробритві обладнано роз'ємом USB Type-C. Від 0% до 100% акумулятор заряджається приблизно за 1 годину.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 леза

Шикарний дизайн

У електробритві SOOCAS S3 дуже гармонійно поєднуються всі елементи дизайну. Округлені грані, гармонійно підібрана кольорова гама, вигравірувані назву бренда - виглядає дуже навіть симпатично.

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 елементи дизайну

Електробритва SOOCAS Electric Shaver S3 збоку

Тип: Електробритва
Бренд: SOOCAS
Модель: S3
Вологозахист: IPX7
Тип гоління: Сухе та вологе
Кількість головок для бриття: 3
Матеріал ріжучих головок: Японська і шведська нержавіюча сталь
Елемент живлення: Акумулятор ємністю 800 мАг
Час зарядки: 60 хвилин
Тип роз'єму для зарядки: Type-C (5В/1А)
Розмір: 154 х 64 х 62 мм
Вага: 173 г
Колір: Чорний / золотий