Електрочайник Xiaomi Topcreating 1.2L (DK406) Blue

Згідно з дослідженнями, нашому організму необхідно пити як мінімум одну чашку теплої води кожен день, щоб підтримувати травну систему і загальний стан здоров'я в тонусі.

Тому електрочайник Topcreating DK406 1.2L допоможе вам робити це щодня. Це чайник з розкішним дизайном, достатнім обсягом, який закип'ятить воду за лічені хвилини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Заощаджує ваш час

Електрочайник Topcreating DK406 з потужністю до 1800 Вт, заощадить ваш час швидко нагрів воду. Електрочайнику буде потрібно всього близько 5 хвилин, щоб закип'ятити воду до 100 градусів за Цельсієм.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) крупним планом

Вам більше не потрібно чекати надто довго, щоб насолодитися склянкою гарячої води, чаю, кави, молока, особливо коли ви поспішаєте.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) на столі

Розкішний дизайн

Шкіряна ізоляція

Зовнішня частина електрочайника Topcreating DK406 виглядає дійсно розкішно. Адже вона покрита шкірою, яка забезпечує максимальну ізоляцію. Завдяки щільній та розкішної ізоляції, ви не отримаєте опіків, якщо доторкнетеся до корпусу чайника.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) шкіра

Шкіра насичена за кольором, має хрестоподібну квадратну форму, дуже красива та привертає увагу, завдяки чому чайник стане ще й відмінною прикрасою інтер'єру.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) в руці користувача

Для всієї родини

Ємносты в 1.2 л досить для того, щоб приготувати чай або каву для сім'ї з 4-5 чоловік.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) наливає в склянку

Інтуїтивно зрозуміле управління

На чайнику розташована всього одна кнопка відкриття кришки, а знизу знаходиться невеликий важіль для включення. Тому користуватися таким чайником - одне задоволення.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) натискає на кнопку

Продумана конструкція носика

Носик чайника має дуже акуратну форму, допомагаючи воді текти не тільки акуратно, але і уникати розливів води. Крім того, перед тим як вода надходить в носик чайника, вона проходить крізь сітчастий металевий елемент, який не дає просочитися деяким домішкам, що містяться у воді.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) носик

Світлодіодна підсвітка

Електрочайник DK406 має конструкцію окремої нагрівальної бази. Світлодіодні індикатори розташовані під ручкою пристрою, будуть повідомляти вас про хід нагріву води.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) тримається руками за ізоляцію

Нержавіюча сталь SUS316

Нержавіюча сталь SUS316, є основним матеріалом, який використовується в даній моделі чайника. Цей матеріал широко використовується в медичній та харчовій промисловості.

Сталь проходить масу технологічних процесів: різання, лиття, штампування, щоб за підсумком відповідати високим стандартам якості.

Крім того, цей матеріал володіє антикорозійною та антиоксидантною дією.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) сталь

Британська технологія

У високошвидкісному електричному чайнику Topcreating 1.2L, застосовується технологія Strix (Великобританія), завдяки якій пристрій здатний здійснювати строгий, жорсткий та надзвичайно чутливий контроль температури.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) реле

Ця технологія допоможе виявити зміни навіть найменшої температури води. В результаті, коли вода закипить, продукт автоматично відключить харчування, перестане працювати, подбає про безпеку і заощадить споживання електроенергії.

Електрочайник Topcreatin 1.2L (DK406) дівчина з чашкою чаю

Тип: Електрочайник
Бренд: Topcreating
Модель: DK406
Напруга: 220 В
Потужність: 1800 Вт
Ємність: 1,2 л
Матеріал: Нержавіюча сталь SUS316, шкіра
Колір: Синій