Электрочайник Xiaomi Deerma DEM-SH10 Dark Blue

  • Темно-синій
  • 24 місяця

Електрочайник з чудовим дизайном

Електрочайник Deerma DEM-SH10 має оригінальне поєднання забарвлення тихого синього моря і прозорого скла, з нотками художніх відтінків.

Електричний чайник Deerma DEM-SH10 об'ємом 1.7 літра, має тришарову конструкцію для тривалого збереження температури води.

Після кип'ятіння води температура зовнішнього шару корпусу знаходиться в межах 70 °C, що забезпечує додатковий рівень захисту від опіків.

Цифровий екран

Прощаючись з епохою сліпого вгадування температури, великий екран IMD, яким обладнаний DEM-SH10, чітко відображає поточне температурне значення.

Крім того, в чайнику передбачені барвисті індикатори температури води, які нагадують вам про сам процес кипіння.

Синій індикатор загоряється при температурі води 0 ~ 55 °C, помаранчевий – при температурі 50 ~ 90 °C і червоний, коли температура води варіюється в межах 90 ~ 100 °C.

Інтелектуальне регулювання температури

Інтелектуальна система контролю температури, регульована в широкому діапазоні від 35 °C до 95 °C, дозволяє збільшувати або зменшувати температуру води на 1 °C, при натисканні на відповідні сенсорні клавіші ±.

24 години збереження тепла

Температура збереження тепла за замовчуванням становить 45 °C, її також можна регулювати за допомогою сенсорних кнопок. Тривалість збереження тепла води становить 24 години.

Британський термостат Strix

Електрочайник Deerma DEM-SH10 потужністю 1800 Вт, обладнаний британським термостатом Strix, для точного контролю температури при приготуванні чаю, кави та інших напоїв.

Ніякого специфічного запаху

Внутрішня частина чайника виготовлена ​​з нержавіючої сталі 304 і боросилікатного скла, яке не містить свинцю, запаху, кислот і лугів, а також не боїться різких перепадів температур.

Відкриття однією рукою

Кришка чайника легко відкривається однією рукою, має регульований кут нахилу, що дозволить уникнути потрапляння бризок води та гарячої пари на шкіру рук і обличчя.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрочайник
Бренд: Deerma
Модель: DEM-SH10
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 1800 Вт
Номінальна ємність: 1.7 л
Розмір: 222 x 160 x 240 мм