Эллиптический тренажер Xiaomi Merach Elliptical Snail X White MR-581H

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

На відміну від традиційної форми звичайного еліптичного тренажера, Merach Snail X включає авіаційні елементи, роблячи загальну модель більш технологічною та модною, з природним і атмосферних дизайном.

Досконала система самонавчання + професійні курси

Ви можете скористатися великою кількістю професійних курсів, кількома програмами тренувань, перевірити різні спортивні режими для ефективного спалювання калорій за допомогою фірмового додатка SPAX.

Нове покоління маховиків

Завдяки внутрішньому 8 кг магнітному маховику, який був розроблений у співпраці з Лабораторією Franco в Німеччині, тренажер має відмінну стійкість на різних поверхнях.

Безпека та комфорт

Конструкція еліптичної траєкторії, більше відповідає ходьбі в просторі, що дозволить знизити ймовірність отримання різних травм.

Компактний дизайн Merach Snail X включає в себе концепцію інтеграції в домашню обстановку, завдяки чому тренажер займає всього 0.7 м² простору кімнати.

Модний дизайн

Поверхня тренажера покрита електростатичним шаром, керамічною глазур'ю, а також стійкою до вицвітання фарбою. Завдяки ретельному поліруванню, колірна палітра тренажера виглядає стильно і чудово вписується в домашній інтер'єр.

Магнітна система управління

Завдяки вбудованій магнітній системі управління з 16-рівневим опором, процес тренування проходить спокійніше, ваше тіло рухається плавно, а рівень шуму Snail X знаходиться між нормальним диханням і розмовою.

Ергономічні кроки для поліпшення спортивного комфорту

Еліптичний тренажер Merach Snail X ергономічний, імітує природну траєкторію руху людини і має педалі довжиною 38 см (можлива похибка 1-3 см).

Він безпечний і зручний для тренувань, і здатний подарувати яскраві спортивні враження.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Еліптичний тренажер
Бренд: Merach
Модель: MR-581H
Форма опору: Електромагнітна (16-рівнева)
Вага маховика: 8 кг
Максимальне навантаження: До 150 кг
Довжина педалі: 38 см (можлива похибка 1-3 см)
Ручний моніторинг серцевого ритму: +
Тип дисплея: ЖК-дисплей (21 х 17 см)
Розумний додаток: SPAX
Розмір: 1200 x 620 x 1580 мм
Вага: 43 кг
Колір: Білий