Фен Xiaomi SOOCAS Hair Dryer H3S Red/White

  • Червоний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Фен SOOCAS Hair Dryer H3 дозволяє не тільки швидко і тихо висушити волосся або зробити укладку, але і за допомогою негативних іонів забезпечить додатковий догляд і захист пошкодженим волоссю і шкірі голови.

Знайдіть найкращий для вас режим

Регульована температура і швидкість повітряного потоку допоможуть знайти оптимальний саме для вас режим сушіння. Потік негативних іонів, створюваний феном, пом'якшує волосся, знімає статичну електрику, роблячи волосся слухняним і гладкими.

Потужний нагрів

Щоб ваше волосся не перегрівалося і не пошкоджувалося, у фені SOOCAS Hair Dryer H3 використовується оптимальна нагрівальна потужність - 1800 Вт, яка дозволяє сушити волосся швидко, але при цьому не палити їх, як, наприклад, при використанні нагрівача на 2200 Вт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Фен SOOCAS Hair Dryer H3 White-Silver

Фен SOOCAS Hair Dryer H3 дозволяє не тільки швидко і тихо висушити волосся або зробити укладку, але і за допомогою негативних іонів забезпечить додатковий догляд і захист пошкодженим волоссю і шкірі голови.

Регульована температура і швидкість повітряного потоку допоможуть знайти оптимальний саме для вас режим сушіння. Потік негативних іонів, створюваний феном, пом'якшує волосся, знімає статичну електрику, роблячи волосся слухняним і гладкими.

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver-10

Алюмінієвий корпус

Міцність, надійність, захист механізмів

На відміну від інших фенів, в SOOCAS Hair Dryer H3 використовується корпус, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Це дозволяє знизити температуру фену при роботі, захищає його внутрішні деталі від перегріву, а також підвищує механічну міцність пристрою. При цьому повітря, що виходить з фена, також не перегрівається і не пошкоджує волосся.

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver

Низький аеродинамічний профіль

Тиха, але продуктивна робота

Секрет продуктивності фена полягає не в температурі повітряного струменя, а в кількості повітря, що проходить через нього за одиницю часу. Тому фен SOOCAS Hair Dryer H3 має продуману аеродинамічну схему, яка включає великий вентилятор і потужний двигун. Це дозволяє знижувати шум повітря і кількість обертів двигуна, але при цьому дуже швидко і якісно сушити волосся.

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver

Потужний нагрівання

Гаряче повітря, який не пересушує волосся

Щоб ваші волосся не перегрівалося і не пошкоджувалося, у фені SOOCAS Hair Dryer H3 використовується оптимальна нагрівальна потужність - 1800 Вт, яка дозволяє сушити волосся швидко, але при цьому не палити їх, як, наприклад, при використанні нагрівача на 2200 Вт.

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver

Сила негативних іонів

Турбота про волосся за допомогою негативно заряджених іонів

Наукою давно доведена користь негативно заряджених іонів, які дозволяють знизити електризацію волосся, знімають статичну електрику. Позитивний вплив негативних іонів також проявляється в тому, що волосся стає блискучим і слухняним, а значить, вам не потрібно буде використовувати додаткові засоби по догляду за волоссям.

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver

SOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-SilverSOOCAS-Hair-Dryer-H3-White-Silver

Тип: Фен
Бренд: SOOCAS
Потужність: 1800 Вт
Маса: 560 г
Розміри: 158х75х243 мм
Колір: Червоний