Фільтр для настінного очищувача повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier XFXT02-FLG

5-кратна високоефективна фільтрація наповнює будинок чистим і свіжим повітрям

Антибактеріальний фільтруючий елемент SmartMi XFXT02-FLG забезпечує 5-кратну високоефективну фільтрацію, має вбудований середній / високоефективний фільтр, антибактеріальне покриття і антивірусне покриття, а також ефективно інактивує бактерії та віруси.

Антибактеріальний рівень більш 99.99%

У фільтрі SmartMi XFXT02-FLG використовується потужне антибактеріальне покриття, щоб інактивувати золотистий стафілокок, кишкову паличку та інші бактерії, а рівень антибактеріальної активності становить понад 99.99%.

У той же час він володіє високоефективною дією проти цвілі, щоб зробити повітря в будинку більш свіжим і чистим.

Інактивація бактерій

Покриття фільтра містить антибактеріальні агенти, які містять іони металів та запобігають перенесенню поживних речовин всередину бактерій, роблячи їх неактивними та мертвими, що ускладнює їх відтворення на фільтруючому елементі.

Ефективність інактивації вірусу H1N1 становить понад 99.99%.

Вбудований середній / високоефективний фільтр

Фільтр середньої ефективності може повністю фільтрувати більші частки, такі як РМ10, і може ефективно фільтрувати РМ2.5.

Високоефективний фільтр забезпечує глибоку фільтрацію дрібних частинок, таких як РМ2.5, бактерій та вірусів, а ефективність фільтрації частинок розміром 80-90 нанометрів досягає 99.98%.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фільтр для настінного очищувача повітря
Бренд: SmartMi
Модель: XFXT02-FLG
Сумісність: SmartMi Air Purifier
Розмір: 391 x 298 x 70 мм