Фільтр вугільний Xiaomi MiJia Air Purifier MAX Filter (M5R-FL)

  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Регулярне застосування очищувача повітря SmartMi Mi Air Purifier MAX, вимагає і регулярної заміни фільтруючих елементів цього девайса. Рекомендований період для заміни фільтрів - кожні 6 - 12 місяців.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Заміна фільтруючих елементів

Після певного періоду використання, безумовно, фільтр в машині буде засмічуватись частинками пилу, сміття, а це сприяє поширенню та розмноженню мікробів, цвілі.

Змінні фільтруючі пластини для очищувачів повітря SmartMi Mi Air Purifier MAX мають ті ж розміри та структуру, що і оригінальний фільтр. Виробник рекомендує регулярно замінювати фільтруючу пластину після 6-12 місяців використання.

Фільтр вугільний Mijia Air Purifier MAX Filter (M5R-FL) крупним планом

Високий показник ефективності фільтрації

Фільтруюча пластина здатна забезпечити ефективну фільтрацію навіть в досить інтенсивному режимі роботи очищувача (коли рівень подачі чистого повітря знаходиться в межах 1000 м³ / год).

Фільтр вугільний Mijia Air Purifier MAX Filter (M5R-FL) структура очищувача

«Блокування» неприємних запахів та шкідливих частинок

Вугільний фільтр має здатність очищати повітря від вихлопних газів, формальдегідів, які несприятливо впливають на організм людини.

Крім того, даний фільтруючий елемент блокує частинки PM2.5, також він здатний обмежувати поширення пилку, алергенів, вовни тварин і бактерій.

Фільтр вугільний Mijia Air Purifier MAX Filter (M5R-FL) додаток на смартфоні

Особлива стільникова структура

Завдяки рівномірно розподіленій стільниковій структурі шару активованого вугілля, фільтр може очистити повітря від неприємних запахів, таких як запах фарб, запах сигарет, запах при приготуванні їжі і т.ін.

Використовуючи фірмовий додаток Mi Home, ви завжди будете в курсі, коли необхідно замінити фільтр в очищувачі повітря SmartMi Mi Air Purifier MAX.

Фільтр вугільний Mijia Air Purifier MAX Filter (M5R-FL) розмір

Тип: Вугільний фільтр до очищувачу повітря
Бренд: MiJia
Модель: M5R-FL
Сумісна модель очищувача повітря: SmartMi Mi Air Purifier MAX
Розмір: 551 х 372 х 153 мм