Ліхтарик ручний з ручною зарядкою та сонячною батареєю Cool Bee R1 Yellow

Cool Bee R1 - компактний ліхтарик, який стане у пригоді кожному. Завдяки своїм портативним розмірам ліхтарик зручно брати із собою. Пристрій підтримує три види заряду. Можливе заряджання від мережі, за допомогою вбудованої сонячної панелі або спеціального ручного механізму. Також модель можна використовувати як павербанк для екстреного запуску смартфона.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ліхтарик на всі випадки життя

Ліхтарик Cool Bee R1 завдяки своїм портативним розмірам стане в пригоді при регулярних відключеннях електроенергії, пересуванні на вулиці в темний час доби або в поході. Компактний формат не займе багато місця. Три лампочки забезпечують достатньо освітлення, а сам ресурс роботи складає 100 000 годин. А спеціальне кріплення дозволить пристебнути або повісити ліхтарик, де вам зручно.

Ліхтарик Cool Bee R1 висить

3 способи заряджання

Пристрій можна зарядити 3 способами:

• від мережі, використовуючи зарядний порт;

• використовуючи сонячну батарею, вбудовану на корпусі;

• використовуючи ручний механізм (2 хвилини обертання механізму при швидкості 2 обороти в секунду можуть забезпечити близько 8 хвилин роботи ліхтарика)

На корпусі є спеціальний світловий індикатор, який показує, що ліхтарик заряджений досить, змінюючи червоний колір на жовтий.

Додатково ліхтарик має вихідний USB порт, який можна використовувати для термінового заряджання смартфона або інших дрібних гаджетів.

Ліхтарик Cool Bee R1 ручна зарядка

Міцний матеріал, зручний формат

Модель виконана із міцного ABS-пластику. Спеціальна ребриста поверхня робить ліхтарик зручним для утримання в руці без побоювання, що він може вислизнути.

Ліхтарик Cool Bee R1 сонячна батарея

Тип:

Ліхтарик

Бренд: Cool Bee
Модель:

R1

Матеріал:

ABS

Розмір:

56x144x35 мм/2,2x5,67x1,38 дюйма

Вага:

118 г

Термін служби:

100000 годин

Спосіб заряджання:

сонячна панель/ ручний механізм /пряма зарядка USB

Колір:

Жовтий

Комплектація:

ліхтарик, зарядний кабель