Фотоепілятор Xiaomi Reepro IPL

  • 24 місяця

Двоточковий індукційний захист

Фотоепілятор Reepro IPL обладнаний сенсорним екраном має двоточковий контактний індукційний захист. Тільки коли насадка торкаєтсья більше 95% шкіри, світло буде успішно випромінюватися, що може захистити очі та запобігти неправильній роботі пристрою.

Ефективне видалення волосся

Натисніть та утримуйте кнопку включення, щоб переключити режим освітлення. Перший режим зручний для великомасштабного видалення волосся по всьому тілу. Другий режим можна використовувати для видалення волосся в чутливих місцях.

Автоматичне регулювання інтенсивності

Функціональний механізм виглядає дуже багатим, і він також дуже зручний для користувача. Після включення живлення наведіть пристрій на шкіру, натисніть кнопку, і його інтелектуальний датчик автоматично визначить механізм, який найбільш підходить для вашого кольору шкіри.

Він налаштований на 5 рівнів інтенсивності світла, які можуть бути застосовані до 99% шкіри тіла. Reepro IPL автоматично відрегулює передачу відповідно до стану шкіри, вибере відповідний механізм для видалення волосся, будь то волосся на ногах або під пахвами.

Обладнаний фільтруючим склом

Основна частина фотоепілятора Reepro оснащена фільтруючим склом 610NM, яке може фільтрувати більш 99.5% спектрального діапазону. При його використанні практично немає болю, а видалення волосся відбувається приблизно за 30 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фотоепілятор
Бренд: Reepro
Модель: BC8000
Номінальна вхідна напруга: 100-240В ~
Номінальна вхідна частота: 50/60 Гц
Робоча напруга: 12 В
Робочий струм: 3 А
Номінальна потужність: 36 Вт
Вага: 510 г