FotoPro Xiaomi Mini Pocket Tripod EP-2 Pink

Fotopro Mini Pocket Tripod EP-2 є інноваційним і практичним рішенням для тих, хто любить гарну якісну фото- та відеозйомку, але відмовляються від великих громіздких штативів. Fotopro Mini Pocket Tripod EP-2 складається із міні штативу та тримача для смартфону.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 Pink

Міні-штатив Fotopro Mini Pocket Tripod EP-2 є інноваційним і практичним рішенням для людей, які бажають робити гарну якісну фото- та відеозйомку, але відмовляються від великих громіздких штативів, які не завжди є зручними у використанні. Разом зі штативом йде тримач для смартфону або екшн-камери, який вмістить в себе смартфон шириною у 4.5-7.2 см – з таким набором Ви не зазнаєте жодних проблем, аби зробити селфі, фото чи відеозйомку під потрібним Вам кутом, з комфортом подивитися кілька серій улюбленого серіалу чи здійснити відеодзвінок.

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 трипод

Як і міні-штатив, так і тримач легко помістяться в кишеню Вашого одягу. Справа у тому, що 3 гнучкі ніжки штативу «сховані» усередині, і виймаються одним рухом руки, а тримач для смартфону важить лише 20 г. До того ж, завдяки карабіну, що міститься на кришці, Ви можете зачепити штатив за ремінь або за ручку сумки, щоб штатив завжди залишався у Вас під рукою.

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 тримач

Тримач має одне різьблення для кріплення на штатив зі стандартним гвинтом ¼ для кріплення. Кут обертання штативної голівки складає 360 градусів, що надає Вам свободу у зйомці та комфортність при перегляді відео на смартфоні. Як вже було зазначено вище, штатив має три «прогумовані» ніжки, які не ковзають навіть на слизькій поверхні. Штатив з максимальною висотою 13.5 см може утримувати гаджет вагою до 700 г.

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 загальний вигляд

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 відео

FotoPro Mini Pocket Tripod EP-2 фото

Модель: EP-2
Бренд: Mi
Тип: Трипод, тримач для смартфону
Діапазон обертання голівки: 3600
Ніжки: Прогумовані
Матеріал: Пластик, алюміній, гума
Максимальна висота триподу: 13 см
Максимальна висота триподу з тримачем: 16.5 см
Вага триподу: 60 г
Вага тримача для смартфону: 20 г
Вага, яку трипод може втримати: 0.7 кг
Колір: Рожевий+чорний
Гвинт: 1/4 "
Сумісність: Смартфони та екшн-камери менші 4.3"
Комплектація: Міні-трипод (1 шт), тримач для смартфону (1 шт), карабін (1 шт)