Футболка Xiaomi AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens XL

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Чудова швидковисихаюча футболка для занять спортом

Чудове вбирання вологи - запорука максимального рівня комфорту під час занять спортом. Швидковисихаюча футболка з фірмовим логотипом Amazfit, завдяки застосуванню легких дихаючих матеріалів, подбає про чудовий повітрообмін під час тренувань, а світловідбиваючі елементи нанесені на поверхню Sport quick-drying, дозволять добре бачити вас під час пробіжок у вечірній та нічний час.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Максимум комфорту під час тренувань

Чудове вбирання вологи

Футболка Amazfit була розроблена спеціального для спортсменів і для любителів активного способу життя. Завдяки застосуванню натуральних дихаючих матеріалів, вдалося досягти чудового рівня повітрообміну, які ви відчуєте під час занять спортом. Неприємні відчуття від липкої шкіри? Все це в минулому! Amazfit Sport quick-drying - це поєднання максимального рівня комфорту та стильного дизайну.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens крупним планом

Два типи ниток

Моментальне вбирання вологи

Внутрішній матеріал футболки Amazfit в один момент виводить рідину назовні. Поліефірна пряжа, з якої виконано верхнє плетіння футболки, чудово відштовхує вологу. Тому завдяки такій конструкції, ви зможете тренуватися і не відчувати абсолютно ніякого дискомфорту від прилипання футболки до шкіри.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens шви та горловина

Спорт в задоволення

Жакардові вставки

Жакардова тканина, яка використовується в області пахв, більш ніж в 3 рази посилить процес випаровування поту під час тренувань. А відмінний рівень повітрообміну додасть додатковий рівень зручності при заняттях спортом.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens чоловік на велодоріжці

Свобода рухів

Тривимірний розріз

Застосування технології тривимірного розрізу в комплексі з еластичним матеріалом, забезпечить свободу рухів при виконанні різних вправ.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens силові вправи і світловідображення

Безпека в нічний час

Світловідбиваюче покриття

«Нічне бачення» убезпечить вас під час вечірніх і нічних пробіжок. Нанесені на область спини, грудей і нижньої частини футболки світловідбиваючі елементи, не дозволять вам залишитися непоміченим в сутінковий час. Водії транспортних засобів і пішоходи будуть добре вас бачити навіть в умовах поганої освітленості.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens лінії і шви

Чудово деталізований дизайн

Акуратне виконання. Плавні лінії.

Плавні лінії, рівна і міцна строчка, акуратно заховані шви спортивної футболки Amazfit підкреслюють її витончений дизайн. Округла форма горловини виконана для максимальної зручності носіння, а високий рівень еластичності футболки дозволяє не тільки відчувати себе комфортно під час тренувань, а й легко знімати її, після чого вона легко приймає свою первинну форму.

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens матеріал і деталі крупним планом

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens тренування

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens обхват грудей і талії

Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens розміри

Найменування: Футболка AMAZFIT Sport quick-drying T-shirt Mens XL
Бренд: AMAZFIT
Тип: Футболка
Матеріал: 100% поліестер
Модель: Чоловіча
Розмір: XL
Колір: Сірий

Завантаження…