Комплект клавіатура + миша Xiaomi MiiiW Wireless Silent Combo White (MWWC01)

Присутні Російська та Українська розкладки.

Безшумний механізм роботи миші

Ця версія особливо виділяється мишею, що використовує "безшумний" механізм роботи, відсутність гучного клацання, буде хорошим вибором для користувачів, яким потрібна тихе робоче середовище.

Миша MIIIW також оснащена 3-швидкісним регулюванням DPI для задоволення всіх робочих потреб з використанням екранів з різною роздільною здатністю.

Зокрема, перший рівень 800DPI відповідає потребам використання в звичайних офісних середовищах, рівень 1200DPI для екранів з роздільною здатністю 1080P задовольняє повсякденні потреби в розвагах і, нарешті, рівень 1600 DPI для широкоформатних екранів.

Клавіатура з 104 клавішами

MiiiW – це повнорозмірна клавіатура обладнана 104 клавішами. Вона відрізняється високою міцністю і розрахована на більш ніж 5 мільйонів натискань.

Висока сумісність

Бездротова клавіатура MiiiW має перемикачі PC/MAC, розташована поблизу клавіші F12, що дозволить легко і швидко перемикатися між операційними системами Windows і MAC. При цьому слід врахувати, що дана модель клавіатури підтримує роботу Windows 7 і MacOS 10.10 або більш нові версії.

Зручне бездротове з'єднання

Бездротова клавіатура і миша від виробника MiiiW поставляються з компактним і зручним радіочастотним передавачем 2.4 ГГц.

Бездротове підключення забезпечить більш гнучке використання пристроїв, дозволить розміщувати під різним кутом, міняти положення для зручності роботи.

Ергономічний кут нахилу

Клавіатура MiiiW відрізняється досить ергономічним кутом нахилу 4 і 8 градусів. Крім того, розмір клавіатури та простір між клавішами сприяє зручному набору тексту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Комплект клавіатура + миша
Бренд: MiiiW
Модель: MWWC01
Матеріали: АБС-пластик / полікарбонат
Метод підключення: 2.4 ГГц RF
Сумісність: З Windows 7 і MacOS 10.10 і вище
Колір: Білий