Футболка Xiaomi Runmi 90 Go Fun Classic Lapel Polo Shirt Grey XL

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Чудова та практична футболка з класичним дизайном

Футболка Runmi 90 - чудовий варіант як для занять спортом, так і для повсякденного носіння. Легка і приємна бавовняна тканина виробу - забезпечує приємне відчуття легкості, свободи рухів, практичності та комфорту. Класичний дизайн і спокійні колірні поєднання стильної чоловічої футболки - приємне доповнення до всіх названих переваг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Максимум комфорту

Натуральні матеріали

Футболка Runmi 90 була розроблена для любителів активного способу життя. Завдяки застосуванню натуральних дихаючих матеріалів, вдалося досягти хорошого рівня повітрообміну, які ви відчуєте при повсякденному носінні виробу з бавовняної тканини та спандексу. Runmi 90 Classic Lapel Polo - це поєднання максимального рівня комфорту та стильного дизайну.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt акуратно складені футболки

Виріб з натуральної бавовни

Відчуття легкості та свободи

Футболка Lapel Polo виконана з поєднання бавовни (95%) і спандекса (5%), які відрізняються м'якістю та легкістю, а також відмінно пропускають повітря і не електризуються. Крім того, короткі та тонкі, пухнасті та дуже м'які волокна бавовняного матеріалу, злегка скручені навколо своєї осі, немов обволікають тіло, створюючи відчуття тепла і затишку.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt хлопець в бібліотеці

Особлива технологія плетіння

Еластичність матеріалу робить його зручним у носінні

Застосування особливої технологією плетіння, дозволило досягти гарної міцності матеріалу виробу, що сприяє більш рівномірному та вільному розтягуванню тканини без зміни форми.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt зовнішній вигляд тканини

Класична горловина

М'який та еластичний матеріал комірця не обмежує рух шиї, а скоріше «підлаштовується» під особливості її форми, що безсумнівно підвищує комфорт при носінні виробу. Дизайн з комірцем без будь-яких зайвих елементів - чудове рішення для футболки, яка здатна забезпечити легкість, свободу і максимальну зручність її власнику.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt горловина

Відмінна якість та стильний дизайн

Натуральна тканина класичної футболки поло не вигоряє на сонці і не линяє, що дозволить зберегти первозданний вигляд виробу на довгий час. На кожному гудзику виробу зображений фірмовий логотип виробника, який в поєднанні з кольоровими вставками на рукавах виглядає дуже ефектно.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt стильний елементи дизайну

Футболка спокійного забарвлення з короткими рукавами, тонкими та витонченими лініями швів - чудовий вибір для сучасного чоловіка з відмінним почуттям стилю.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt елементи дизайну

Простий догляд за якісною тканиною

За футболкою Runmi 90 Lapel Polo досить просто доглядати (прати, прасувати). При її пранні рекомендується застосовувати низькотемпературні режими та якісні порошки, які не містять відбілюючих речовин або спеціальних добавок. Гладити виріб потрібно з вивороту.

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt кілька футболок

Футболка Runmi 90 Classic Lapel Polo Shirt в різних ракурсах

Тип: Футболка
Бренд: Runmi
Модель: Чоловіча
Матеріал: Бавовна: 95%, спандекс: 5%
Матеріал манжет і коміра: Бавовна: 87%, поліестер: 13%
Розмір: XL
Колір: Сірий
Додатково: Не рекомендується на довго замочувати, терти, віджимати і висушувати в пральній машині. Похибка в розмірах може становити приблизно 1-2 см.