Гаманець жіночий Xiaomi UREVO Blue 110*30*90mm

  • Блакитний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Елегантний гаманець, який підкреслить вишуканий стиль прекрасної жіночої статі

Жіночий гаманець U-REVO виконаний з дуже якісної коров'ячої шкіри. Він оснащений декількома секціями, в яких з легкістю можна розмістити особисті гроші, помістити кредитні карти та візитки.

Витончена шкіряна поверхня гаманця і внутрішні поверхні з 100% поліефірного волокна, забезпечують чудовий повітрообмін і роблять гаманець ніжнішим і приємним на дотик.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Гаманець з розкішним дизайном

Гаманець U-REVO - це не просто аксесуар, в якому можна зберігати невелику кількість грошей, кредитні та дисконтні картки, а "витвір мистецтва", яке доповнює "ноткою витонченості" неповторний жіночий стиль.

Гаманець жіночий UREVO 2 гаманця на поверхні матеріалу

Ідеальний стиль на кожен день

Легкий та зручний

U-REVO стане ідеальним персональним гаманцем для щоденного застосування, в якому можна розмістити все найнеобхідніше. Професійне поєднання всіх елементів дизайну: тонкі та практично непомітні лінії швів, фірмовий логотип, який "красується" на лицьовій стороні виробу, а також "золотистий відблиск" застібки-блискавки - підкреслять ваш індивідуальний стиль та елегантність.

Гаманець жіночий UREVO дівчина з рожевим гаманцем

Вражаюча якість

Коров'яча шкіра і поліестер

Елегантний гаманець U-REVO - це яскравий приклад ідеального поєднання дизайну та якості. Зовнішнє та внутрішнє покриття виробу доповнюють один одного. При виготовленні витонченого жіночого аксесуара, використовувалася натуральна коров'яча шкіра. Даний матеріал виглядає дуже "благородно", дуже міцний і володіє приємною природною фактурою.

Гаманець жіночий UREVO фактура шкіри

Внутрішнє оздоблення з 100% поліефірного волокна забезпечує не тільки стійкість виробу до стирання, а сприяє збереженню його первісної форми і кольору. Гаманець на тривалий час збереже прекрасний зовнішній вигляд дорогої та якісної речі.

Гаманець жіночий UREVO на стильною підставці

Компактний та місткий

Гаманець U-REVO досить місткий. Продумана конструкція внутрішніх відділень, дозволяє розмістити купюри, монети, кредитні/візитні/знижкові картки по секціях. Секційний поділ і правильна організація внутрішнього простору - забезпечить чудову видимість і швидкий доступ до кожного предмету, що знаходиться в модному жіночому аксесуарі.

Гаманець жіночий UREVO секції вироби

Прецизійний процес шиття, який обумовлює дотримання високої точності шиття кожної деталі - підкреслює акуратну та витончену текстуру гаманця.

Гаманець жіночий UREVO блакитного кольору в руці

Застібка-блискавка YKK для безпеки вмісту гаманця

Надійна конструкція

Одне з відділень стильного жіночого гаманця знаходиться «під захистом» фірмової застібки-блискавки всесвітньо відомої японської фірми YKK. На пуллер фірмової застібки розташована шкіряна петелька, за яку аксесуар можна тримати в руці.

Гаманець жіночий UREVO елементи дизайну

Кілька колірних рішень, дозволить підібрати "колірну гамму", яка чудово поєднується з вашим одягом і найбільш вам імпонує.

Гаманець жіночий UREVO в фірмовому стилі

Гаманець жіночий UREVO стильне поєднання з гардеробом

Тип: Жіночий гаманець
Бренд: UREVO
Матеріал: Коров'яча шкіра
Підкладка: 100% поліефірне волокно
Розмір: 110 x 30 x 90 мм
Колір: Блакитний