Гіроскутер Xiaomi Ninebot by Segway E+ Black

Ще більш "вдосконалений" гіроскутер

Ninebot by Segway E + - прекрасне продовження покоління Segway, з яким ви зможете отримати справді вражаючий досвід водіння незалежно від дорожнього покриття і погоди за вікном. Максимально міцна та легка конструкція скутера виконана з дуже міцного магнієвого сплаву. Завдяки чому рама сегвея здатна витримувати статичні навантаження - до 110 кг. Насолоджуйтесь прогулянкою на природі або поїздкою на роботу спільно з новим поколінням Segway, який об'єднав в собі швидкість, надійність і цілий комплекс технологічних нововведень.

Вбудований дисплей і синхронізація зі смартфоном

Гіроскутер Ninebot by Segway E + безпечніший, цікавіший і вдосконалений. Контролюйте основні показники за допомогою дисплея розташованого на верхній ручці пристрою, а також через мобільний додаток. Завантаживши мобільний додаток Ninebot by Segway і синхронізувавши смартфон з гіроскутером - ви з легкістю зможете навчитися їздити на E +. Контролюйте свої досягнення, визначте шляхи для поліпшення навичок та знайдіть безліч інших класних фішок, які зроблять процес водіння не тільки безпечним, але й комфортним.

Рульове управління

Ультрасучасне рульове управління, забезпечить більш надійне та просте переміщення на скутері. Від новачка до професіонала їзди на скутері E + знадобляться лічені хвилини.

Швидкий та витривалий

При максимальній швидкості до 22 км / год (12.5 миль / год) і максимальній відстані до 30 км (18.6 миль), ви можете довгий час насолоджуватися комфортною їздою та маневреністю унікального сегвея.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Швидкість та надійність Ninebot by Segway E +

Ninebot by Segway E + - прогресивний гіроскутер, з яким ви зможете насолоджуватися прогулянкою на природі. Адже він об'єднав в собі швидкість, надійність і здатний в автоматичному режимі підтримувати баланс, тому тримати рівновагу на даному транспортному засобі дуже легко. Всього кілька хвилин і ви зіллєтеся з ним в одне ціле.

Сучасні технологічні алгоритми, які закладені в «розумну» складову гіроскутера, в сукупності з новаторськими процесорами та сучасними датчиками, допоможуть вам легко переміщатися по різній місцевості та дорожньому покриттю на відстань до 30 км.

  • Вам знадобиться приблизно 3 хвилини, щоб освоїти основні навички управління самобалансуючим скутером;
  • Завдяки E + швидкість переміщення буде значно швидше ніж при ходьбі або навіть бігу;
  • Максимальний кут нахилу, який здатний подолати скутер - 20˚;
  • Долайте відстань до 30 км на одному заряді акумулятора
  • Зі світлодіодним освітленням, ви зможете переміщатися на гіроскутері як в сутінках так і в темний час доби.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + дівчина катається на сігвеї

Надміцна рама

Максимально міцна і в той же час досить легка та компактна конструкція скутера, була розроблена і реалізована інженерами Ninebot, які виконали раму скутера з дуже міцного магнієвого сплаву. Рама выробу витримує великі статичні навантаження - до 110 кг. Сплав магнію має низьку щільність, що дозволяє значно знизити вагу конструкції і самого скутера, крім того він дуже пластичний, забезпечує більш високий рівень поглинання вібрації, а також розсіювання тепла, якщо брати в порівняння алюмінієвий сплав. Антикорозійне покриття, яким покрита поверхня рами скутера, успішно пройшло тест на зрошення сіллю.

Знімна ручка керма

Ручку управління пристрою можна налаштувати по довжині, крім того вона має знімну конструкцію, завдяки чому, ви зможете перевозити пристрій з собою в будь-якому транспортному засобі. Тепер з легкістю можна зберігати гіроскутер в будинку, автомобілі або у фургоні.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + ручка виробу

Дуже швидкий

Вражаюче, що Ninebot by Segway E +, при вазі ~ 23.5 кг має два передньопривідних двигуна, сукупна вихідна потужність яких становить 3500 Вт. Скутер здатний розігнатися до 22 км / г. Крім того, завдяки функції динамічного балансування, ви легко зможете подолати як невеликий підйом, так і досить крутий схил з кутом до 20˚.

До 30 км без підзарядки!

Забезпечити таку значну працездатність скутера вдалося завдяки застосуванню потужного акумулятора (620 Вт * год). Унікальна система рекуперації дозволяє зарядити акумулятор при гальмуванні або русі по спуску. Повноцінно зарядити акумулятор сегвея можна завдяки зарядному пристрою, яке входить в комплект поставки.

  • 30 км запас ходу;
  • Швидкість до 22 км / год;
  • Вага скутера близько 23.5 кг;
  • Клас захисту IP54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4);
  • Система рекуперації для підзарядки батареї.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + дівчина і хлопець катаються на скутері

Інтуїтивно зрозуміле управління

"Розумно." частиною гіроскутера, є інноваційна плата Ninesys Mk2TM власної розробки. Щоб почати рух вперед або назад - вам необхідно злегка нахилити корпус в сторону руху.

Управління гіроскутером може здійснюватися і за допомогою мініатюрного пульта управління, який за розмірами та формою дещо схожий з автомобільним "брелоком". З його допомогою можна включити транспортний засіб, регулювати швидкість руху, блокувати E +, а також виводити інформацію на інтегрований в скутер дисплей, який компактно розташовується на основний ручці пристрою. Дисплей проінформує про швидкість з якою ви переміщується, пройдену відстань, температуру повітря, а також про рівень заряду акумулятора.

Мобільний помічник

Ще однією «фішкою» Ninebot by Segway E +, яка відрізняє її від багатьох інших самобалансірующіхся скутерів на ринку, є інтегрована в пристрій «розумна функція» яка за допомогою Bluetooth з'єднання - дозволяє управляти скутером зі смартфона. За допомогою мобільного додатка, ви можете скористатися додатковими функціями: діагностика, налаштування підсвічування або включення звукового супроводу.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + мобільний додаток

Алюмінієво-магнієві диски

Як шини так і диски будь-якого транспортного засобу, повинні перш за все дбати про безпеку і надійність їзди, а також відповідати стандартам якості. При проектуванні Ninebot, інженери віддали перевагу протиковзаючим вакуумним шинам (12-дюймів) з литими дисками, в результаті чого отримали високий рівень прохідності та чудові амортизуючі властивості сігвея. Варто виділити, що малюнок протектора шин, забезпечив значний рівень як плавності так і стабільності ходу прогресивного гіроскутера.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + шини та диски

Близько 3 хвилин на освоєння

Немає нічого складного для освоєння Ninebot by Segway E +. В середньому вам знадобиться всього 180 секунд, щоб навчитися управляти даними скутером. Маса датчиків тиску, які сканують положення вашого тіла та допомагають вам тримати рівновагу. Від новачка до професіонала їзди на самобалансуючому скутері E + знадобляться лічені хвилини.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + їде на скутері

Райдужне підсвічування заради вашої безпеки!

Щоб ви могли вільно та безпечно переміщатися на малоосвітлених ділянках дороги, а також у вечірній або нічний час, інженери Ninebot оснастили скутер Ninebot by Segway E + LED підсвічуванням. Інтегрована система підсвічування скутера розроблена не тільки для безпеки користувача, але і для того, щоб максимально виділити неймовірно стильний дизайн двоколісного пристрою.

* Не рекомендується кататися на гіроскутере поблизу до пішоходів, транспортних засобів і на автострадах.

Гіроскутер Ninebot by Segway E + в двох кольорах

Тип: Самобалансуючий скутер
Бренд: Ninebot
Модель: E+
Размер: 390 x 586 x 1230 мм
Максимально допустиме навантаження (кг): ~ 110 кг
Порожня вага (кг): Близько 23.5
Рекомендований вік (років): 16-60
Максимальная скорость (км/г): ~ 22
Максимальна відстань, яку проходить скутер на одному заряді аккумулятора(км): До 30 (максимальна відстань, що може здолати за умов: при повній потужності, 70 кг навантаженні, температурі навколишнього середовища 25 ℃, до 15 км / год середня швидкість, виміряна на рівній поверхні)
Максимально кут підйому на скутері:: Близько 20°
Режим новачка: Перед автоматичним випуском необхідно проїхати 1 км, після чого ви можете використовувати додаток APP для повторного входу в режим новачків
Ландшафт: Плитка, гравій, незначні перешкоди (ямки або тріщини на дорогах), мокра земля, схил з кутом нахилу до 20˚
Ступінь захисту оболонки: IP54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4)
Енергетична потужність: 1750 Вт х2
Акумулятор: 620 Вт х г
Час зарядки (г): ~ 5
Дисплей: + (з регулюванням яскравості)
Bluetooth: +
Моніторинг через додаток: +
Мобільний додаток: Панель приладів, автоматична діагностика несправностей, оновлення прошивки, блокування від угону, персональні налаштування
Шини: 30.4 см (12 дюймів) пневматичні шини
Навколишній світ / світлодіодні фари: Переднє і заднє LED підсвічування
Примітка: Дані та параметри можуть відрізнятися в залежності від моделі. Можливі зміни без попереднього повідомлення.
Комплектація: Гіроскутер, акумулятор (620 Вт * г), зарядний пристрій, ручка управління, пульт дистанційного керування (x 2), гвинт (x 6), набір інструментів і викруток, інструкція, вішалка для аксесуарів, тримач пляшки, набір освітлення.
Колір: Чорний