Гіроскутер Xiaomi Segway miniLITE White

Гіроскутер для дорослих і дітей

Segway miniLITE - чудове продовження покоління Segway, з яким ви зможете отримати справді вражаючий досвід водіння незалежно від дорожнього покриття і погоди за вікном. Насолоджуйтесь прогулянкою на природі разом з новим поколінням Segway, який об'єднав в собі швидкість, надійність та цілий комплекс технологічних нововведень. На Segway miniLite зможуть їздити навіть "найменші", адже дозволений вага користувача зменшений до 10 кг.

Гіроскутер Segway miniLITE легший, безпечний та цікавий. Завантажте мобільний додаток Ninebot by Segway, щоб синхронізувати смартфон з гіроскутером і ви з легкістю зможете навчитися їздити на miniLITE. Контролюйте свої досягнення, визначте шляхи для поліпшення навичок і знайдіть безліч інших класних фішок (наприклад, налаштування кольору LED фар), які зроблять процес водіння не тільки безпечним, але й комфортним.

При максимальній швидкості до 16 км / год (10 миль / год) і максимальній відстані до 18 км (11 миль), ви можете вільно змагатися зі своїми друзями в спритності та маневреності. Перемістіть miniLITE з приміщення на відкрите повітря за допомогою фірмової ручки і насолоджуйтеся перевагами великих пневматичних шин, які гарантують плавну їзду.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Інтуїтивно зрозуміле управління

3 хвилини для освоєння основних навичок водіння

Щоб почати рух вперед або назад - необхідно злегка нахилити корпус в сторону руху. Сучасні технологічні алгоритми, які закладені в «розумну» складову Segway miniLITE, в сукупності з новаторськими процесорами та сучасними датчиками, допоможуть вам легко переміщатися по різній місцевості та дорожньому покриттю на відстань до 18 км.

  • Вам буде потрібно близько 3 хвилин і ви освоїте основні навички управління самобалансуючим скутером Segway;
  • Завдяки самобалансуючому скутеру miniLITE швидкість переміщення буде значно швидше ніж при ходьбі або навіть бігу;
  • Максимальний кут нахилу, який здатний подолати скутер - 10˚;
  • Долайте відстань до 18 км на одному заряді акумулятора;
  • Зі світлодіодним освітленням, ви зможете переміщатися при сутінках або в темний час доби.

Гіроскутер Segway miniLITE хлопець катається на подвір'ї

Дуже швидкий

Швидкість до 16 км / год

Вражаюче, що miniLITE, при вазі всього ~ 12.5 кг має два передньопривідних двигуна, сукупна вихідна потужність яких становить 700 Вт. Скутер здатний розігнатися до 16 км / ч. Крім того, завдяки функції динамічного балансування, ви легко зможете подолати як невеликий підйом, так і досить крутий схил з кутом до 10˚.

До 18 км без підзарядки!

Забезпечити таку значну працездатність скутера вдалося завдяки застосуванню сучасних літієвих батарей. Це непросто акумулятори, вони обладнані мікросхемою, яка стежить за станом складових елементів батареї. Система управління батареями або як зазвичай вказують у вигляді абревіатури - BMS, за допомогою програми на смартфоні повідомляє вас про стан акумулятора.

  • 18 км запас ходу;
  • Швидкість до 16 км / год;
  • Вага скутера всього 12.5 кг;
  • Зручна ручка, призначена не тільки для поворотів, а й для перенесення транспорту.

Гіроскутер Segway miniLITE два хлопця катаються на подвір'ї

Розумний дизайн та ергономіка

Накладки на педалях mini Pro мають досить зручну конструкцію, забезпечуючи високий запас для того, щоб Ви могли комфортно розмістити ступні ніг - навіть поставивши їх разом. Обидві складові конструкції накладки захищають ваші ноги від можливого прослизання під час руху на скутері. Для максимальної зручності управління, верхня частина поворотного важеля оснащена дуже м'якою та досить гнучкою вставкою з поліуретану.

Просте подолання дорожніх перешкод

Якщо під час прогулянки на скутері Segway miniLITE попадається перешкода, нерівність, двигун в автоматичному режимі збільшує потужність в сукупності з підвищенням рівня стійкості скутера, що дозволить вам переміщатися досить плавно на різних дорожніх покриттях. Шасі спільно зі спеціальною демпфірованним майданчиком, на якому стоять ваші ноги - дозволять помітно знизити рівень вібрації скутера, а клас захисту IP54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4), надійно захистять і сам транспортний засіб.

Світлодіодна підсвітка

Світлодіодне підсвічування, яка розміщена позаду скутера, можна ругуліровать після синхронізації скутера зі смартфоном. Ви зможете підібрати для задніх ліхтарів будь-хто, найбільш сподобалася колір. Інтегрована система підсвічування скутера розроблена не тільки для безпеки користувача, але і для того, щоб максимально виділити неймовірно стильний дизайн двоколісного пристрою.

Особливості гіроскопа Segway miniLITE

Мобільний помічник

Ще однією «фішкою» Segway miniLITE, яка відрізняє її від багатьох інших самобалансуючих скутерів на ринку, є інтегрована в пристрій «розумна функція», яка за допомогою Bluetooth з'єднання - дозволяє "контролювати" технічний стан скутера. У разі виникнення несправності зі скутером, завдяки функції діагностики, ви зможете дізнатися про це і вжити відповідні заходи. Також, через додаток на смартфоні, ви можете запрограмувати такі параметри: зміна кольору фар, оновлення ПЗ і т.ін.

Застосування гіроскопа Segway miniLITE

Вакуумні шини

Як шини так і диски будь-якого транспортного засобу, повинні перш за все дбати про безпеку і надійність, а також відповідати стандартам якості. При проектуванні Segway, інженери віддали перевагу протиковзаючим вакуумним шинам (10.5-дюймів) з литими дисками, в результаті чого отримали високий рівень прохідності та чудові амортизуючі дані сігвея. Вірто виділити, що малюнок протектора шин, забезпечив значний рівень як плавності так і стабільності ходу гіроскутера.

Гіроскутер Segway miniLITE хлопці стоять на гіроскопах

Швидке освоєння

Управління колінами

Немає нічого складного для освоєння Segway miniLITE. В середньому вам знадобиться всього близько 180 секунд, щоб навчитися управляти даними скутером. Маса датчиків тиску, які сканують положення вашого тіла - допоможуть вам тримати рівновагу. Ультрасучасна важільна система рульового управління колінами, дозволить здійснювати повороти скутера без участі рук, що забезпечить більш надійне та просте управління скутером. Від новачка до професіонала їзди на самобалансуючому скутері miniLITE - знадобляться лічені хвилини.

Гіроскутер Segway miniLITE на баскетбольному майданчику

Тип: Самобалансуючий скутер
Бренд: Segway
Модель: Segway miniLITE
Розмір: 548 × 263 × 590 мм
Діапазон навантаження (кг): 10 ~ 80 кг
Порожня вага (кг): Близько 12.5
Рекомендований вік (років): 6+
Максимальна швидкість (км/г): ~ 16
Максимальна відстань, яку проходить скутер на одному заряді аккумулятора(км): Близько 15 (максимальна відстань, що може здолати за умов: при повній потужності, 60 кг навантаження, температура навколишнього середовища 10-13 ℃, до 15 км / год середня швидкість, виміряна на рівній поверхні)
Максимально кут підйому на скутері: Близько 10°
Режим новачка: Перед автоматичним випуском необхідно проїхати 1 км, після чого ви можете використовувати додаток APP для повторного входу в режим новачків
Ландшафт: Плитка, гравій, незначні перешкоди (ямки або тріщини на дорогах), мокра земля, схил з кутом нахилу до 15˚
Ступінь захисту оболонки: IP54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4)
Номінальна потужність (Вт · год) 350 Ват x 2
Акумулятор: 155 Ватт x год
Час зарядки (г): ~ 3
Bluetooth: +
Моніторинг через додаток: +
Мобільний додаток: Панель приладів, автоматична діагностика несправностей, оновлення прошивки, персональні налаштування
Шини: 10.5 (26.6 см) дюймові пневматичні шини
Освітлення / світлодіодні фари: LED фари
Примітка: Дані та параметри можуть відрізнятися в залежності від моделі. Можливі зміни без попереднього повідомлення.
Комплектація: Ручка, корпус, зарядний пристрій, керівництво користувача, аксесуари (M5 гвинти x 2, гумові накладки, викрутка, подовжувач для накачування шин)
Колір: Білий

Завантаження…