Розумна гітара Xiaomi Populele 2 Black

Навчитися грати на гітарі стало ще простіше

Навчитися грати на гітарі зовсім не складно. Тим більше з такою зручною «розумною» гітарою Populele 2. Вона виготовлена ​​з поєднання вуглецевих композиційних матеріалів, ABS пластику і синтетичного волокна HPL. До того ж вона буквально «нашпигована» смарт-електронікою, завдяки чому вам буде набагато простіше освоїти гру на укулеле.

Синхронізувавши пристрій зі смартфоном, ви можете приступити до навчання, перемикаючи режими, вивчаючи акорди та композиції в ігровій формі. Гриф гітари буде підсвічуватися світлодіодами, які служать в ролі підказок для більш швидкого освоєння гри на такому популярному музичному інструменті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Не просто гітара

Розумний функціонал

Populele 2 має досить компактні габарити (61 x 25 x 7.08 см) ідеально підходить для дорослої людини. Кожна деталь гітари ретельно оброблена і вдосконалена, та й виглядає вона просто чудово.

Гітара Populele 2 в двох кольорах

LED-індикація, можливість синхронізувати укулеле зі смартфоном і користуватися широким розмаїттям режимів навчання - роблять гітару не просто музичним інструментом, а розумним девайсом, на якому цікаво освоювати акорди та грати нові композиції.

Guitar Populele 2 гра на гітарі

Легка, міцна та стильна

Вуглецеве волокно + ABS пластик

У порівнянні зі своїм попередником, розумна гітара Populele 2 виготовлена не з твердих порід дерев, а з вуглецевого волокна з ABS пластиком. Вона стала більш легкою, міцною та довговічною. Для посилення естетичного ефекту, музичний інструмент покритий стильною глянсовою фарбою, яка додає їй нотку витонченості.

Гітара Populele 2 матеріали

Струни з нейлону

Струни гітари виготовлені з нейлонового матеріалу, який характеризується хорошою зносостійкістю, еластичністю та приємною на дотик поверхнею. Завдяки застосуванню ряду високоякісних матеріалів і настільки продуманій конструкції, грати на гітарі Populele 2 - одне задоволення.

Гітара Populele 2 струни

Навчання в процесі гри

Щоб навчитися грати на гітарі, необхідно ваше бажання, старанність в процесі навчання, а також «напханий» електронікою Populele 2. Синхронізувавши гітару зі смартфоном через Bluetooth 4.0, ви зможете перейти до режиму освоєння акордів, які підсвічуються світлодіодними індикаторами та допоможуть правильно розмістити пальці на струнах пристрою.

Гітара Populele 2 гра на гітарі з підсвічуванням

Для любителів і професіоналів

З інтерактивним самовчителем, інформація буде запам'ятовуватися швидше, адже процес навчання стане більш наочним і доступним для сприйняття. За допомогою підказок, ви вже через кілька хвилин зможете зіграти свою першу мелодію.

Навіть, якщо гітара не підключена до APP додатку, вона як і раніше залишається хорошим вибором для тих, хто вже вміє грати на цьому музичному інструменті.

Гітара Populele 2 дівчина грає на гітарі

Вдосконалюйте свої навички

Немає межі досконалості, тому варто регулярно повторювати акорди та відточувати майстерність дотримуючись порад і підказок мобільного додатку.

Гітара Популеле 2 грає за акордами

Досить просто замінити батарейки

В якості елемента живлення в гітарі використовується змінні батарейки. Витративши ресурс батарейок, ви зможете замінити їх на нові та продовжити гру на укулеле.

Гітара Populele 2 хлопець і дівчина грають

Тип: Розумна гітара
Бренд: Populele
Сумісність: Android 4.3, iOS 8.0
Матеріал корпусу: Вуглецевий композит + ABS пластик + HPL синтетичне волокно
Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 4.0 BLE
Живлення: 2 батарейки ААА (немає в комплекті)
Вага: 0.8 кг
Розмір: 610 х 250 х 70.8 мм
Колір: Чорний

Завантаження…