Годинник CIGA DESIGN Mechanical Watch Z-series Black

Преміальний дизайн

CIGA DESIGN Z-series – це яскравий приклад розумного поєднання класичного годинникового механізму та сучасних технологій.

За такий вдалий дизайн вони були удостоєні престижної премії Red Dot Design Award. Плавні лінії корпусу, приємні колірні контрасти, глянцева металева поверхня та оригінальна форма циферблата, допоможуть створити лаконічний та стильний образ їх власнику.

Наскрізний корпус

CIGA DESIGN Z-series мають наскрізний корпус виготовлений зі сталі 316L, де видно кожен елемент механізму, що надає їм особливу витонченість.

Годинники з якісним механізмом і сапфіровим захистом

CIGA DESIGN Z-серії оснащені годинниковим механізмом Seagull ST2553JK з частотою напівколивань 21 600 разів на годину та похибкою ходу від -15 до +30 секунд на добу. Годинниковий механізм знаходиться під захистом міцного 1.2-ммілліметрового сапфірового скла.

Вологозахист

CIGA DESIGN Z-series з класом водонепроникності 3АТМ захищені від короткочасного впливу бризок води (купатися і плавати в них не рекомендується).

Два ремінця в одному комплекті

Якщо ви зібралися йти на ділову зустріч, свято, бізнес-конференцію, то дуже до речі буде шкіряний ремінець. Він м'який, зручний і чудово виглядає на зап'ясті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Механічний годинник
Бренд: CIGA Design
Розмір годинника: 40.8 х 48 мм (виключаючи заводну головку)
Довжина годинника: 250 мм (включаючи ремінець)
Товщина корпусу: 12.3 мм
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь 316L
Ширина ремінця: 22 мм
Матеріал ремінця: Силіконовий ремінець + шкіряний ремінець
Механізм: Seagull ST2553JK
Частота напівколивань: 21600 раз/год
Похибка ходу: -15 до +30 секунд на добу
Водонепроникність: 3ATM (захищені від незначного попадання води. Повністю занурювати в воду їх не можна. Крім того, рекомендується уникати спрямованого водяного струменя)
Вага: 90 г (з силіконовим ремінцем) / 94 г (з шкіряним ремінцем)
Колір: Чорний
Комплектація: Годинник, ремінець з силікону і шкіряний ремінець