Гумки для фітнесу Xiaomi YUNMAI (YMRB-L600)

  • Рожевий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Тренажерний зал в вашому рюкзаку

Еластичні гумки для фітнесу YUNMAI YMRB-L600 завжди можна носити з собою, що дозволить вам перетворити будинок, офіс в «приватний тренажерний зал» для регулярних тренувань.

Підвищення ефективності тренувань

В процесі виконання різноманітних вправ, будь то віджимання, присідання, нахили, еластична гумка може здійснювати опір в 10/20/30 фунтів, збільшуючи навантаження на певні м'язи. Це дозволить стабілізувати тіло, скорегувати техніку виконання, посилити рівень напруги, що істотно підвищить ефективність тренувань.

За допомогою еластичних гумок для фітнесу YUNMAI ви зможете проводити цілеспрямовані тренування декількох частин тіла, що допоможе ще краще активувати місцеві м'язи, зміцнити силу основних груп м'язів, а також розвивати гнучкість та витривалість.

Натуральний латекс

Гумки для фітнесу виготовлені з вельми практичного натурального латексного матеріалу, що поєднує в собі високу еластичність та зносостійкість, тому він не буде рватися і деформуватися в процесі тренувань.

Еластичні гумки для фітнесу допоможуть вам досягти бажаних результатів, зміцнити тіло та підкреслити витонченість фігури.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Гумка для фітнесу
Бренд: Yunmai
Модель: YMRB-L600
Матеріал: Латекс
Навантаження: 10, 20, 30 фунтів (4.5, 9.1, 13.6 кг)
Використання і обслуговування: Гумка може бути безпосередньо вимита водою, висушена сухою тканиною. Необхідно зберігати в прохолодному місці, щоб уникнути впливу сонця.
Розмір: 600 x 50 x 0.4 мм, 600 x 50 x 0.7 мм, 600 x 50 x 1 мм
Вага: 11 г, 22 г, 32 г
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати