IP-камера Xiaomi Aqara G2 White ZNSXJ12LM

Якщо ви шукаєте камеру відеоспостереження для своєї сім'ї зі стабільними критеріями, якістю, чітким зображенням і за розумною ціною, то IP-камера для моніторингу Aqara G2 1080p, варта вашої уваги.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вишуканий дизайн

Перемога на Reddot Design Award 2019

IP-камера Aqara має невеликі габарити: 82.4 х 56.5 х 50.5 мм. Розміщений на задній панелі USB-інтерфейс і слот для карти Micro-SD, захований в нижній частині пристрою, виглядають дуже делікатно. Простий і в той же час нестандартний дизайн допоміг камері виграти престижну нагороду Reddot Design Award 2019.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM крупним планом

Різні способи установки девайса

Камеру відеоспостереження Aqara G2 можна встановлювати на стіну, стелю, поверхню меблів. Широкі можливості для моніторингу, дозволять вам тримати під контролем все, що відбувається в кімнаті, де встановлена ця ip-камера.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM роботи з різними девайсами

ІЧ-підсвічування

Нічне бачення

Камера Aqara G2 1080P обладнана 8 940 нм інфрачервоним підсвічуванням та новітньою технологією датчика зображення, яка приблизно на 42% підвищує чутливість до 42% для забезпечення якісної картинки в умовах недостатньої освітленості. Aqara G2 підтримує гарну видимість на відстані до 8 м, що дозволить помітити навіть дрібні деталі зйомки.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM на столі

Здатність розпізнавати рухи

IP-камера спостереження G2 оснащена передовою технологією розпізнавання обличчя AI. Завдяки цій технології камера може швидко виявляти рух, а також визначати саме людей, щоб уникнути помилкових спрацьовувань через швидке переміщення домашніх тварин.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM визначення руху

Автоматичний запис 12-секундного відео

Якщо в будинку / квартирі нікого немає і камера виявила рух, вона активує автоматичний запис 12-секундного відео, яке відправляється власникові пристрою. Від її «погляду» важко вислизнути, оскільки вона має досить широкий кут огляду - до 140º.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM перегляд через додаток

Підтримує двосторонній зв'язок

Як і інші інтелектуальні камери, Aqara G2 1080P також підтримує двосторонній голосовий зв'язок, що дозволить вам поспілкуватися, наприклад, з дитиною, яка залишилась сама вдома.

Відправка унікальних відеоповідомлень

IP-камера, також, підтримує відправку виключно унікальних відео-повідомлень. Користувачам просто потрібно натиснути і утримувати кнопку відеозапису на верхній частині камери протягом 3 секунд, завдяки чому, ви можете записувати відео-повідомлення для відправки своїй сім'ї тривалістю не більше 15 секунд.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM голосовий зв'язок

Підключіть до комплекту Homekit

Моніторинг IP-камери G2 1080P оснащений портом підключення Zigbee 3.0, який дозволяє підключатися та взаємодіяти з пристроями Homekit Smart Home. Через додаток Mijia App, ви можете дивитися відео в реальному часі та управляти іншими інтелектуальними пристроями, підключеними до камери, такими як: датчик вимикання світла, закриття / відкриття дверей тощо.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM установка на стіні

Підтримка 3 методів зберігання

Камера Aqara G2 підтримує безліч різних варіантів зберігання інформації. Зокрема, підтримка локальних карт пам'яті Micro SD до 32 ГБ. NAS-сховище дозволяє виконувати резервне копіювання відео з карт Micro-SD на інші пристрої для постійного зберігання, і, нарешті, збереження інформації в хмарному сховищі.

IP камера Aqara G2 White ZNSXJ12LM кнопка управління

Тип: IP-камера
Бренд: Aqara
Модель: ZNSXJ12LM
Роздільна здатність: 1080P
Кут огляду: 140º
Вхід: 5В 1А
Споживана потужність: 5 Вт (макс)
Робоча температура: -10ºC ~ 40 ºC
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEE 802.11 B / G / N 2,4 ГГц Zigbee
Зберігання: Micro SD-карта (підтримка класу 4 або вище, до 32 ГБ)
Сумісність с ОС: Android 4.0 або iOS 8 і вище
Розмір: 82.4 х 56.5 х 50.5 мм
Колір: Білий

Завантаження…