Кабель Xiaomi Type-C Fast Charger cable 60 cm Silver (XMSJX11QM)

USB Type-C Fast Charger – кабель, який підтримує швидке зарядження телефону 5V/2.1A, і здатен передавати дані зі швидкістю до 480 Мбіт/с.

Особливістю Xiaomi Type-C Fast Charger є алюмінієво-магнієві наконечники, а також двошарове армоване плетиво з нейлону. Ці дві складові забезпечують високу швидкість передачі данних та відмінну міцність кабелю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кабель Xiaomi Type-C Fast Charger

Миттєва передача даних та швидке зарядження

USB Type-C Fast Charger – кабель, який підтримує швидке зарядження телефону 5V/2.1A, і здатен передавати дані зі швидкістю до 480 Мбіт/с.
Особливістю Xiaomi Type-C Fast Charger є алюмінієво-магнієві наконечники, а також двошарове армоване плетиво з нейлону. Ці дві складові забезпечують високу швидкість та відмінну міцність кабелю.

USB Type-C Fast Charger загальний вид

Стійкість до розтягувань та сплутування

Кабель передбачає спеціальний стягач Velcro, за допомогою якого можна регулювати довжину, або акуратно скрутити його у кільце. Потовщені жили кабелю (24AWG) захищені нейлоновим плетивом, яке суттєво подовжує життя кабелю. Високоточне лазерне лютування забезпечує надійну та довготривалу експлуатацію.

USB Type-C Fast Charger скручений

Xiaomi Type-C Fast Charger сумісний зі всіма пристроями, які підтримують технологію Type-C.

USB Type-C Fast Charger різновиди

Тип інтерфейса: USB-A / Type-C
Бренд: Mi
Номінальна напруга (макс.): 5 В
Номінальний струм (макс.): 2.1 А
Швидкість передачі данних: 480 Мбіт/с
Зовнішній діаметр кабелю: 3,5 мм
Сумісність: Сумісний зі всіма пристроями, які підтримують технологію «Type-C»: Xiaomi Mi 4с, Mi5, Mi Pad 2, Macbook та інші.
Довжина кабелю: 60 см
Колір: Срібло