Кабель Xiaomi ZMi AL431 USB - Type-C Black (Kevlar) (200 см)

Зручне підсвічування

Цей надійний кабель стане вашим відмінним помічником не тільки вдень, але і в темний час доби, адже він оснащений кільцем-підсвічуванням!

Кевларове обплетення

Від стирання і пошкодження кабель захищає міцне кевларове обплетення. Не бійтеся, що ZMi AL411 USB - Type-C зачепиться за щось і перетреться - кевларове обплетення вбереже його від цього!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ZMi AL411 USB - Type-C – це той випадок, коли в конструкцію звичайного Type-C кабелю додали кілька «приємних дрібниць», перетворивши його в надзвичайно корисний аксесуар.

Тепер вам не потрібно буде потемки шукати свій смартфон, якщо ви залишили його заряджатися і заснули – кабель ZMi AL411 USB - Type-C оснащений спеціальним кільцем-підсвічуванням, завдяки чому ви зможете легко помітити його в темний час доби.

ZMi AL411 USB - Type-C підсвітлення

Тепер вам не потрібно буде турбуватися, з приводу міцності та надійності кабелю. Ви можете не боятися, що він перетреться або пошкодиться, адже ZMi AL411 USB - Type-C захищений дуже міцною кевларовою опліткою зовні та шаром термопластичного еластомеру (PTE) всередині.

ZMi AL411 USB - Type-C структура

Міцний та надійний, зручний та корисний цей ZMi AL411 USB - Type-C кабель стане в нагоді у багатьох життєвих ситуаціях!

ZMi AL411 USB - Type-C кевларова оплітка

Тип: Кабель
Бренд: ZMi
Оплітка: Кевлар
Роз'єм: USB - Type-C
Довжина: 200 см
Додатково: Кільце-підсвічування
Магнітне кріплення: Ні
Колір: Чорний