Камера Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro (Международная версия) (MJSXJ06CM) (BHR4193GL) дубль

3 МП датчик

Mi Smart Camera PTZ версія Pro, що є прогресивною моделлю розумних камер Xiaomi, обладнана 3 МП датчиком для зйомки відео високої чіткості. У порівнянні з поліпшеною Xiaobai Smart Camera, роздільна здатність підвищена з 1920 х 1080 до 2304 х 1296 пікселів.

Ще більш якісна зйомка

Крім того, використання великої діафрагми F1.4 і об'єктива 6P не тільки значно покращує кількість світла, яке надходить, а й ефективно знижує коефіцієнт втрат світла, а зображення стає більш чітким.

Активне шумозаглушення

Mi Smart Camera PTZ обладнана динаміком і мікрофоном з технологією активного шумозаглушення для ефективного усунення луни динаміка та поліпшення якості розмови.

Перегляд відеозаписів з камери на телевізорі

Підтримка смартфонів, планшетів, Xiao Ai Touch Smart колонки і Xiaomi TV для перегляду зображень, з яких Xiaomi TV також підтримує відображення «картинка в картинці», ви можете дивитися запис відео в реальному часі під час перегляду телевізора.

Розумне виявлення

Функція розумного виявлення AI камери, яка популярна серед користувачів сценаріїв використання «спостереження», була повністю оновлена. Оскільки відео не потрібно завантажувати в хмару для розпізнавання, воно може швидше ідентифікувати контур людини.

За умови придбання сервісу хмарного зберігання Xiaomi, ви можете отримати функцію розпізнавання обличь AI. Грунтуючись на технології розпізнавання обличь Xiaomi AI, ви можете відмітити свою сім'ю та друзів, і отримувати інформацію на свій мобільний, коли вони повернулися додому.

Широкий кут огляду

Розумна камера Mi PTZ Pro має обертову конструкцію, горизонтальний кут огляду — 360 ° і вертикальний кут огляду — 118°. Поворотом камери можна легко керувати за допомогою програми Mijia APP.

Камера підтримує кілька способів кріплення, що дозволить не залишити без уваги жоден куточок житлового приміщення.

Підтримка Wi-Fi 2.4G / 5G і Bluetooth, може забезпечити інтелектуальний зв'язок з іншими пристроями розумного будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна IP-камера
Бренд: Mi
Модель: MJSXJ06CM
Ширококутний об'єктив: 110°
Роздільна здатність: 1296p
Споживана потужність: 5 В ⎓ 2 А
Кодування відео: H.265
Підтримка системи: Android 4.4 або iOS 9.0 і вище
Функція зберігання: MiscroSD (максимальна підтримка 32 ГБ)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 ГГц, Bluetooth 4.2
Робоча температура: -10 °С ~ 50 °С
Розмір: 122 x 78 x 78 мм
Вага: 349 г