Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat Black

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Стильний жіночий капелюшок з австралійської вовни

Жіночий капелюшок - вельми важливий аксесуар жіночого гардеробу. Особливо приємно, коли цей аксесуар виконаний з 100% австралійської вовни в класичному ретро дизайні, який прикрашає стильна атласна стрічка зав'язана в елегантний бант.

Витончений дизайн капелюшки 90 Exquisite Hat - прекрасно поєднується з класичним піджаком, пальто, шубою, а натуральна шерсть - захистить від вітру і зігріє в непогоду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Унікальне поєднання естетики та захисних властивостей

100% австралійська вовна

Жіночий капелюшок, є актуальним головним убором для будь-якого пори року. 90 Exquisite Hat - класичний представник капелюшки виконаної в завжди актуальному ретро-дизайні. Вона складається з полів і тулії, і виконана з натуральної австралійської вовни. Застосування даного матеріалу підкреслює той факт, що крім прекрасних естетичних характеристик, він виконує і захисну функцію, оберігаючи голову від вітру та дощу.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat в коричневому кольорі

Класична елегантність

Витончений британський дизайн

Витончений дизайн британського ретро-стилю користується популярністю у дівчат і жінок різного віку, оскільки робить образ модниці ще більш чарівним і неповторним. Капелюшок 90 Exquisite Hat, прекрасно підходить під різні стилі одягу і є невід'ємним елементом гардеробу, що підкреслює жіночу витонченість.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat на дівчата вид профіль

Надійний захист від негоди

М'який матеріал, який зберігає тепло

90 Exquisite Hat виконана з 100% австралійської вовни, яка виготовляється з руна овець мериносів. Товщина вовняних ниток 19-20 мікрон. Вона природно завивається і володіє досить еластичною текстурою.

Шляпка 90 Exquisite How Wool Felt Hat вовна

В результаті обробки нитки матеріалу переплітаються, забезпечуючи високу пружність готового виробу і здатність, при деформації, відновлювати первинну форму. Крім того, волокна вовни містять особливу речовину - ланолін, яка володіє чудовим пом'якшувальним і протизапальним ефектом. Завдяки щільній структурі, матеріал надійно захищає виріб від продування вітром.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat ручна робота

Елегантна інтерпретація британського стилю

Стильна леді

Жіночий капелюшок 90 Exquisite Hat - це сучасна інтерпретація моди 1870-х років, яка була поширена в Англії і відрізнялася своєю вишуканістю та неповторним шармом. Капелюшок вмістив в себе всі характеристики: незалежності, впевненості, елегантності, які роблять стиль прекрасної леді завершеним.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat стильна дівчина в чорному капелюшку

Елегантність закріплена якістю

Строгий контроль кожного процесу виробництва

Австралійська вовна проходить кілька етапів обробки шляхом карбонізації, ткацтва, обрізки, рулонної мийки, фрезерування, фарбування, перевірки та упаковки.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat елементи дизайну

Матеріал, також, проходить високотемпературну обробку, а також пресується, знаходячи унікальну стійкість до деформації. В результаті більше 70 процесів виробництво, головний убір наділяється чудовою елегантністю, яка закріплена високою якістю виконання кожної деталі.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat дівчина в капелюшку анфас

Капелюшок 90 Exquisite Hat декорований атласною стрічкою зав'язаною в елегантний бант, додасть образу модниці неповторний стиль та індивідуальність.

Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat атласна стрічка

Найменування: Капелюшок 90 Exquisite How Wool Felt Hat Black
Бренд: Runmi
Тип: Жіночий капелюшок
Матеріал: 100% вовна
Окружність: 57 см
Вага: 120 грам
Колір: Чорний