Клатч Xiaomi Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN

Містка сумочка-конверт з елегантним дизайном

Mi Digital Storage Package - маленька елегантна сумочка-конверт (клатч), яка оснащена ремінцем. Сумочка призначена не тільки для вечірніх виходів у світ. Завдяки витонченому дизайну, її можна носити днем, до того ж вона прекрасно поєднується з різними стилями одягу.

Крім своєї універсальності, сумочка досить містка. У ній легко можна розмістити, смартфон, зарядний пристрій, флешку, навушники, павербанк і навіть грошові купюри. Як декор на лицьовій стороні елегантною сумочки розміщений фірмовий елемент з надихаючою фразою: «Always believe that something wonderful is about to happen!»

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вражаюча якість

Щільна тканина Оксфорд

Елегантний клатч - це яскравий приклад ідеального поєднання дизайну та якості. Зовнішнє та внутрішнє покриття сумочки-конверта виконано з тканини Оксфорд, з щільністю ниток 600den і водовідштовхувальною обробкою. Особливістю тканини Оксфорд, є тип плетіння рогожка, відоме як «панамське плетіння».

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN крупним планом

Ефективний захист від опадання води

Водовідштовхувальні властивості

Поверхня тканини Оксфорд пройшла спеціальну обробку, яка забезпечила тканину водовідштовхувальними властивостями. Тепер ви можете бути спокійні за збереження своїх гаджетів, банкнот і аксесуарів, оскільки вода не просочується крізь поверхню сумочки навіть в проливний дощ.

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN водовідштовхувальна тканина

Великий внутрішній простір

Компактний та місткий

Mi Digital Storage Package досить місткий. Продумана конструкція внутрішніх відділень, дозволяє розмістити аксесуари та органайзери по секціях. Секційний поділ і правильна організація внутрішнього простору забезпечить чудову видимість та швидкий доступ до кожного предмету, що знаходиться в стильній сумочці.

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN місткість

Додаткова кишеня

На тильній стороні клатча розташований досить містка довгаста кишеня, в якій можна розмістити павербанк або інші аксесуари.

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN кишенька

Застібка-блискавка YKK для безпеки вмісту сумочки

Надійна конструкція

Основне відділення стильного клатча знаходиться «під захистом» фірмової застібки-блискавки всесвітньо відомої японської фірми YKK. На пуллері фірмової застібки розташована шкіряна петелька, за яку сумочку можна тримати в руці або повісити її на меблевий гачок-вішалку. Крім того, петелька підкреслює унікальний дизайн і елегантний стиль сумочки-конверта.

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN застібка

Клатч Mi Digital Storage Package Dark Blue ZBJ4051CN в різних кольорах

Тип: Клатч (сумочка-конверт)
Бренд: Mi
Матеріал: Тканина Оксфорд
Щільність тканини: 600den
Додатково: Водовідштовхувальна поверхня, застібка-блискавка YKK
Колір: Синій