Кофта Xiaomi Mitown Round Neck Sweater Blue XL

  • Синій
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Кофта MITOWN виготовлена з натуральної жаккардової тканини, відрізняється міцністю, еластичністю і красивим зовнішнім виглядом. Кофта підходить як для повсякденного носіння, так і для занять спортом.

Збереження тепла

Тканина відмінно зберігає тепло, при цьому має хороший повітрообмін, а також відводить вологу від шкіри. Особливе плетіння ниток забезпечує високий рівень теплоізоляції і комфорту при негоді.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кофта MiTOWN Round Neck Sweater

Інноваційна пряжа

Жаккардова тканина з особливою в'язкою, з якої виготовлена кофта MiTOWN Round Neck Sweater, сприяє прекрасному повітрообміну, зберігаючи при цьому тепло тіла. Особливе плетіння ниток забезпечує високий рівень теплоізоляції і комфорту при негоді. 

MiTOWN-Round-Neck-Sweater

Жаккардова тканина

Щільний та еластичний матеріал

Жаккардова тканина має масу переваг, які забезпечують тривале носіння кофти без погіршення її зовнішнього вигляду. Для виробництва жаккардової тканини нитки перекручуються і переплітаються між собою забезпечуючи високу щільність матеріалу, що сприяє його стійкості до деформацій. Крім того, даний матеріал не витягується і невибагливий у догляді.

MiTOWN-Round-Neck-Sweater

Максимальний комфорт

Еластичність матеріалу робить його зручним у носінні

Застосування особливої технології плетіння дозволило отримати відмінну еластичність кофти, що сприяє більш рівномірному і вільному розтягуванню тканини, без зміни форми. Тому кофта MITOWN буде добре виглядати, обтягуючи тіло, але зберігаючи при цьому досить вільний покрій. Кофта підходить як для повсякденного носіння, так і для занять спортивними вправами.

MiTOWN-Round-Neck-Sweater-Blue

Функціональне пошиття

Завдяки особливому дизайну і гарній еластичності тканини кромка манжети щільно прилягає до руки і при цьому не сковує рухів. Округлене плече і підрезинена куліса також підвищують комфорт при носінні кофти, забезпечуючи при цьому утримання тепла біля тіла.

MiTOWN-Round-Neck-Sweater

Чудова дихаюча структура

Завдяки гарному повітрообміну в кофті MITOWN ви будете почувати себе максимально комфортно при різних погодних умовах.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models повітрообмін і волога

Простий догляд

Простий догляд за якісною тканиною

Оскільки в кофті MITOWN застосовується незначна кількість відтінків тканини, які утворюють витончений візерунок, за нею досить просто доглядати (прати, прасувати). При її пранні рекомендується застосовувати низькотемпературні режими та якісні порошки, які не містять відбілюючих речовин або спеціальних добавок. Прасувати кофту потрібно з вивороту.

MiTOWN-Round-Neck-Sweater-Blue

Назва: Кофта MiTOWN Round Neck Sweater
Бренд: Mitown
Матеріал: Жаккард
Модель: Чоловіча
Розмір: XL
Колір: Синій
Додатково: Зазначені розміри можуть відрізнятися на 1-2 см