Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Модель вежі з годинником

Metal Time — це велика різноманітність 3D-моделей машин, обладнання та механізмів, які мають переважні можливості в порівнянні з існуючою інженерною технікою.

Унікальні 3D-моделі конструкторів Metal Time відрізняються винятковою якістю завдяки використанню високотехнологічної гіпоалергенної сталі AISI 304. Вироби з цього матеріалу безпечні, естетичні та довговічні.

Для складання прототипів не потрібні інженерні чи механічні навички. Ви можете власноруч перетворити сталеві елементи на дивовижні вироби, не тільки високоякісні, а й привабливі для очей.

Кожна колекційна 3D-модель Metal Time здатна прикрасити ваш будинок або офіс.

Модель Master of Time MT048 пропонує вам хоча б ненадовго стати господарем часу та самому зібрати вежу з годинником!

Конструктори Metal Time чудово підходять для людей з обмеженими можливостями, з наслідками травм чи неврологічних захворювань, оскільки вони розвивають уважність та дрібну моторику рук.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Історія прототипу

Від єгипетського сонячного годинника, Стоунхенджа Британських островів до вишуканих механізмів Джона Гаррісона, Абрахама-Луї Бреге, Карла Фаберже та сучасних електронних хронометрів – цей спосіб підвищення точності не змінив сам час. Але це принесло додатковий комфорт у наше життя.

У недавньому минулому лише небагато обраних могли дозволити собі мати персональний пристрій для вимірювання часу. Тому центром кожного міста був громадський годинник. Вони розташовувалися, як правило, на вежах з годинником, звук їх дзвонів було чутно всім.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 у різних ракурсах

Архітектура та розташування веж були предметом конкурсу. Багаті міста будували висотні шедеври, бідні села задовольнялися простими дерев'яними вежами.

Це суперництво триває й досі. Найвища вежа з годинником сьогодні – це готель Abraj Al-Beit в Саудівській Аравії. Його висота 601 метр. Найвідомішими та найкрасивішими вежами з годинником є ​​лондонський Біг-Бен, мерія Філадельфії, Варшавський палац культури та науки та інші роботи архітекторів та годинникових майстрів.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 вид збоку

Історія формування моделі

Модель Master of Time – вежа невеликого європейського містечка. Ця малоповерхова конструкція гармонує з навколишнім ландшафтом. Так само ненав'язливо та стильно ця модель прикрасить ваш інтер'єр.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 лицьова частина

Оригінальний годинник ручного складання – свідчення оригінальності власника, його прагнення до точності та вірності прийнятих рішень.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 тильна сторона

Особливості моделі

Збірна модель Master of Time – це годинник у повному розумінні цього слова. Вони оснащені електронним годинниковим механізмом. А значить, зібравши їх, ви станете володарем унікального та стильного годинника, який займе гідне місце на вашому столі, камінній полиці або в дитячій.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048

Матовий світло-сірий колір сталі, з якої виконані всі деталі моделі, органічно впишеться в будь-яку колірну гаму інтер'єру. Як і всі збірні конструкції Metal Time, Master of Time виготовлений із екологічно чистої харчової нержавіючої сталі, схваленої для споживчих товарів та іграшок.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 вид зверху

Переваги моделі

Точне різання набору унеможливлює порізи під час складання. Деталі точно підходять одна до одної та не створюють проблем зі з'єднанням. Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика полірованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкціях.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 крупним планом

Зручна плоска упаковка з екологічно чистого картону, придатного для вторинної переробки, поєднує компактність та естетику статусного подарунка.

Колекційна модель Metal Time Master of Time MT048 на підставці

Тип: Збірна 3D-модель
Бренд: Metal Time
Матеріал: Високотехнологічна гіпоалергенна полірована сталь AISI 304
Кількість деталей (шт): 67
Рівень складності від 1 до 8: 3
Годин на складання (в середньому): 4
Розмір моделі (в сантиметрах): 20.9 х 14 х 12
Розмір моделі (у дюймах): 7.87 х 5.51 х 4.72
Розмір посилки: L
Рекомендований вік: 14+
Комплектація: Листи сталеві, годинниковий механізм, плоскогубці, напилок, монтажні рукавички, тканина для полірування, стилізована шпилька на лацкан, клубні наклейки, спеціальна картка, посібник користувача
Примітка: Моделі Metal Time складаються з дрібних деталей, які за певних умов можуть бути небезпечними для дітей віком до 14 років. Якщо збирання моделі виконуватимуть діти, необхідно забезпечити нагляд батьків.

Завантаження…