Стругачка для ножів Xiaomi Huo Hou Mini Sharpener (HU0066)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стругачка для ножів Huo Hou Mini Sharpener – це по-справжньому зручний та незамінний помічник на вашій кухні. Стругачка оснащена особливими шліфувальними каменями, які дозволяють заточити ніж всього за кілька секунд. Для ефективного заточування передбачені відразу три точильні отвори з дрібним і великим камінням високої якості, а також сталевим заточенням. Завдяки цьому, ваші ножі завжди залишатимуться бритвенно-гострими.

 

Три точильні отвори
Представлена модель є універсальною, тому підходить для різних типів ножів. Винятком є лише керамічні мечі. Кожне точильне отвір складається з двох шліфувальних кіл, які призначені для різних видів заточування. Два отвори для грубого та гладкого шліфування, а третій для середнього шліфування. Таким чином, ви зможете підібрати найкращий варіант для кожного виду сталі.

 

Присоска для надійної фіксації
Для надійної фіксації верстата передбачено спеціальну присоску. Вона гарантує хорошу стійкість на різних типах поверхонь, що помітно знижує можливість отримання травм і підвищує впевненість під час роботи. Важливою особливістю даної моделі стало алмазне шліфувальне коло, спеціально призначене для роботи з твердим металом.

Високоякісні матеріали
Шліфувальний верстат виготовлений з надійного та зносостійкого ABS-пластику. Він добре переносить легкі удари та забезпечить довгі роки експлуатації пристрою. Верстат не вимагає багато місця, розмір у діаметрі складає всього 7 см, а висота не перевищує 6 см. Це означає, що ви без проблем розмістите прилад навіть на найменшій кухні.

Мінімалістичний дизайн
Не можна не відзначити стильний дизайн корпусу, виконаний у мінімалістичному стилі. Нижня частина верстата має ребристу структуру, а поверхня пофарбована у нейтральний білий колір. Подібне виконання не тільки добре виглядає, а й дозволяє вписати прилад в інтер'єр будь-якої кухні. У зв'язку з цим, точила для ножів Huo Hou Mini Sharpener може стати чудовим помічником для будь-якого кулінара.

Тип Механічні точила
Бренд: Huo Hou
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Виробник Huo Hou
Вид лез Для керамічних лез, Зі звичайним лезом
Матеріал точила Алмаз, Кераміка, Сталь
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Артикул HU0066