Гідроплан конструктор для складання Metal Time Breeze Drifter MT003

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Француз Альфонс Пено подав перший патент на літальний апарат з корпусом човна і висувним шасі в 1876 році, але австрієць Вільгельм Кресс вважається автором першого гідролітака Drachenflieger в 1898 році.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Ідея схрестити човен і літак прийшла в голову людям, які ретельно вивчали навколишній світ. Як і ідея повітроплавання в цілому. Звичайно, їх людство запозичило у птахів. Початком ери літаючих човнів вважають 10-ті роки 20 століття, хоча перший гідролітак піднявся в повітря ще в 1909 році. Його створив на основі власного двигуна американський винахідник Кертіс. А вже в 1913 році український конструктор Григорович випробував гідролітак М-1, який поклав початок ері літаючих човнів.

Metal Time Breeze Drifter MT003 ескіз

Історія авіації вшановує рекорди, встановлені гідролітаками: дві мертві петлі на амфібії Григоровича, рекорд швидкості радянського Бе-10 у 912 км/год, найбільший у світі літаючий човен, створений у Китаї вже у 20-х роках нового століття.

Metal Time Breeze Drifter MT003 параметри

Конструктори "Metal Time" не могли оминути увагою цю важливу віху в прагненні людства літати і представили модульну модель "Breeze Drifter". Це прототип, який увібрав в себе характеристики типового гвинтового гідролітака. Звичайно, він не плаває, але має пружинний механізм, який приводить у рух гвинти "двигунів".

Metal Time Breeze Drifter MT003 вид зверху

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Захоплюючий процес складання моделі призведе до дивовижного результату: ви отримаєте красиву, блискучу, філігранну модель гідролітака на робочому столі або на видному місці в інтер'єрі, як предмет гордості або елемент колекції.

Модель "Breeze Drifter" також може бути частиною технічної гри, інсталяції або частиною експозиції з іншими моделями.

Metal Time Breeze Drifter MT003 фото близько

"Breeze Drifter" - це і гімнастика для розуму, і гімнастика для рук, і данина поваги найкращим інженерним умам планети, і ідеальний подарунок для тих, хто любить техніку і мріє літати. Модель має стійку підставку, можна використовувати без неї

Як і всі конструктори Metal Time, "Breeze Drifter" виготовлений з екологічно чистої нержавіючої сталі, яка використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва споживчих товарів та іграшок.

Точний розкрій набору виключає можливість порізів під час складання. Деталі точно підігнані одна до одної і не створюватимуть проблем під час артикуляції. Приємні тактильні відчуття, міцність і естетика шліфованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерева або пластику, що використовуються в інших конструкторах.

"Breeze Drifter" - чудовий подарунок для шанувальників історії авіації та машинобудування. Це естетично позитивна річ, яка може бути іграшкою для дітей середнього віку, прикрасою інтер'єру та важливою деталлю на робочому столі.

Metal Time Breeze Drifter MT003 вигляд

"Breeze Drifter" - модель з годинниковим механізмом та рухомими пропелерами. Це робить її чудовою іграшкою як для дітей, так і для дорослих. Ви зможете влаштовувати симуляції польотів або навіть повітряні бої з моделями в руках.

Ця модель, як і вся продукція "Metal Time", також є чудовим зразком для технічної творчості. Набір моделей "Breeze Drifter" призначений для широкого кола користувачів віком від 14 років.

Metal Time Breeze Drifter MT003 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT003

Кількість деталей:

81 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

4

Час на складання (у середньому):

5 годин

Розмір моделі (см):

19.5 × 25 × 10

Розмір моделі, дюйми:

7.68 × 9.85 × 3.94

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Шестерні

Силова пружина

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…