Колекційна модель Metal Time Cruiser Mk III MT064 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Розроблено шляхом значної модернізації двох дослідних танків M1931 Christie, придбаних британською армією 1936 року. Машина була спроектована як швидкий, легкоброньований танк прориву. Модифікована конструкція була визнана вдалою і стала основою для інших крейсерських танків. Було побудовано 65 машин цього типу, які брали участь у бойових діях у Франції та Північній Африці в 1940 і 1941 роках.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Британська армія почала готуватися до неминучої війни на початку 30-х років. Промисловість переходила на військові рейки, інженери шукали передові рішення для військової техніки. Американський конструктор Д. У. Крісті створив шасі з чотирьох повнорозмірних гумових ковзанок, посаджених на пружинні амортизатори та двох приводних шестерень, що рухали вантажівки. Цей винахід виявився настільки вдалим, що дав початок кільком поколінням танків. Одним із перших був англійський "крейсерський" танк "Cruiser Mark III".

Metal Time Cruiser Mk III MT064 прототип

Цей легкий танк мав високу швидкість, до 50 км/год на твердій дорозі, здатність долати перешкоди заввишки до 0,6 м, і потужне головне знаряддя - 40-мм протитанкову гармату "QF 2 pounder". Вона доповнювалася 7,7-мм кулеметом "Віккерс".

Під вентиляційними решітками в задній частині "Cruiser Mark III" розташовувався 340й 12-циліндровий авіаційний двигун "Nuffield Liberty", що перевершував за потужністю всі аналогічні бойові машини того часу. Екіпаж складався з водія, навідника, заряджаючого і командира.

Metal Time Cruiser Mk III MT064 модель

При всіх цих значних перевагах танк мав істотний недолік - слабкий броньовий захист. Тому його не використовували як штурмову бойову машину, а він забезпечував прикриття піхоти, слідуючи за потужнішими танками на полі бою.

Англійці втратили десятки "Cruiser Mark III" під час боїв у Франції і перекинули ці машини на менш гарячі ділянки фронту. Ера американських "M4 Sherman" і британських середніх танків у 1942 році прирекла крейсерські танки на забуття.

Metal Time Cruiser Mk III MT064 фото моделі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Але в популярній MMO-грі "World of Tanks" від "Wargaming" "Крейсер Марк III" прославляється гравцями. Висока швидкість, маневровість і потужне знаряддя роблять цей танк рівня III цінним трофеєм. Модернізація цієї моделі в грі допомагає перемагати в боях навіть із сильними противниками свого класу.

Модель "Крейсер Mark III" є результатом співпраці "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі нанесено логотип "WoT", а до кожного набору додається бонусний пакет від "Wargaming". У ньому міститься код активації для гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію в реальному часі, а також T2 легкий танк + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для початківця онлайн-танкіста!

Metal Time Cruiser Mk III MT064 вигляд збоку

У "Cruiser Mark III" присутній впізнаваний дизайн танка: обертова геометрія вежі, шасі Крісті з повнорозмірними котками, оглядові люки та вежі екіпажу, озброєння та радіатори моторного відсіку. Текстури та зображення нанесені на поверхні методом електрохімічного травлення, що надає моделі схожості з оригінальною бойовою машиною. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання "CruiserMark III" унеможливлює заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Metal Time Cruiser Mk III MT064 вид зверху

Збірна масштабна модель легкого танка "Cruiser Mark III" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру або цінний приз для шанувальників "WoT". Її також можна використовувати для створення інсталяцій, моделей або реконструкцій танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time" та грою "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ремісничих навичок.

Metal Time Cruiser Mk III MT064 вигляд моделі

Складання моделей "Metal Time" спонукає власників вивчати історію техніки, розвивати конструкторські навички. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, що робить їх колекційними та придатними для обміну. Клуб власників конструкторів "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених конструюванням.

Metal Time Cruiser Mk III MT064 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT064

Кількість деталей:

55 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

8.5×3.7×3.7

Розмір моделі, дюйми:

3.35×1.46×1.46

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…