Розумна колонка Xiaomi Amazon Echo Dot White with Alexa

Аудіопристрій Amazon Echo Dot являє собою мініатюрну стаціонарну колонку, яка забезпечена голосовим помічником Alexa. Колонка завжди готова надати Вам допомогу, для цього потрібно всього лише вимовити: "Alexa!". 

Amazon Echo Dot виконує функції хаба, дозволяє об'єднати сервіси розумного будинку та онлайн-сервіси воєдино: Ви можете включити світло, змінити трек відтворюваної музики, дізнатись прогноз погоди чи знайти відповідь на питання в інтернеті. І все це - тільки за допомогою голосових команд!

Amazon Echo Dot зробив майбутнє близьким, як ніколи!

Відгуки користувачів
igor, 24.03.2018
когда в наличии будет?
Адміністрація MIOT.UA 24.03.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Igor, ждем в середине апреля
Всі відгуки

Розумна колонка Amazon Alexa Dot White

Аудіопристрій Amazon Echo Dot являє собою мініатюрну стаціонарну колонку, яка забезпечена голосовим помічником Alexa. Колонка завжди готова надати Вам допомогу, для цього потрібно всього лише вимовити слово-активатор: "Alexa!".

Amazon Echo Dot являє собою хаб, що дозволяє об'єднати сервіси розумного будинку та онлайн-сервіси воєдино: увімкнути світло, змінити трек відтворюваної музики, дізнатися прогноз погоди чи знайти відповідь на своє питання в інтернеті. І все це - тільки за допомогою голосових команд!

what is amazon echo dot

Дуже яскравою відмінністю Amazon Alexa Dot від голосових помічників в смартфонах є готовність у будь-який момент прийняти запит користувача. Адже для того, щоб викликати голосового помічника на своєму смартфоні, необхідно натиснути кнопку розблокування і зробити свайп по екрану. Але якщо Ваші руки зайняті, або смартфона немає поблизу, це стає неможливим. Amazon Echo Dot дозволяє вирішити і цю складність - для увімкнення потрібно лише вимовити слово-активатор "Alexa" з будь-якою гучністю, або навіть акцентом.

amazon alexa dot feature-skills

7 мікрофонів, щоб краще чути

Пристрій забезпечений 7 мікрофонами для того, щоб максимально якісно сприймати голосові команди, навіть якщо вони вимовлені пошепки. Радіальне розташування мікрофонів дозволяє визначити Ваше місце розташування в кімнаті, а також використовувати вбудовану систему шумозаглушення, яка дозволяє пристрою відрізняти команди від інших звуків. Ця система ефективно працює навіть в шумних приміщеннях або при голосній музиці. При промовлянні слова-активатора, Amazon Echo Dot відправляє аудіо з Вашим голосом на сервер розпізнавання мови, який безпомилково визначає команду.

amazon alexa dot feature-smarthome

Однією із серйозних переваг подібної схеми стала здібність до самонавчання гаджета. Чим більше Ви використовуєте колонку Amazon Echo Dot, тим більше вона пристосовується до вашої моделі мови, лексичних особливостей і особистих уподобань.

amazon alexa dot feature-smartеr

Голосове управління Вашим "розумним домом"

Використовуючи функції Amazon Echo Dot Ви зможете вимкнути світло, відрегулювати температуру в кімнаті або ж запустити улюблений фільм на екрані - все це не встаючи з ліжка!

amazon alexa dot any room

Додаток сумісний з пристроями для розумного будинку від усієї екосистеми Xiaomi - ви зможете управляти настільними і підвісними лампами від Yeelight, розумними пилососами, кондиціонерами, очищувачами повітря та іншими пристроями Smart home. Розташувавши в своїй квартирі відразу декілька Amazon Echo Dot можна максимально автоматизувати роботу розумного будинку, віддаючи команди свого маленького помічника з будь-якої точки квартири.

amazon alexa dot feature-smarthome

Будь-яка музика за Вашим бажанням

Amazon Echo Dot має вбудований динамік, однак до нього можна підключити зовнішні колонки або навушники через 3.5 мм mini-jack для прослуховування музики або аудіокниг. Amazon Echo Dot підтримує hands-free управління сервісом Amazon Music - для цього достатньо назвати Amazon Echo Dot свого улюбленого виконавця, пісню, вибрати категорію музики або навіть назвати настрій музики. Більш того, Amazon Echo Dot допоможе Вам знайти пісню, з якою Ви запам'ятали лише кілька слів.

Крім сервісу Amazon Music Amazon Echo Dot підтримує голосове управління сервісами Pandora, Spotify, iHeartRadio і TuneIn.

amazon alexa dot feature-music

Постійне додавання нових можливостей

Завдяки тому, що колонка Amazon Echo Dot завжди підключена до мережі, в системі щодня з'являються нові можливості, а оновлення встановлюються автоматично. Так, скоро Ви зможете замовити піцу з Domino, викликати таксі Uber або скористатися тисячами інших пропозицій. Здатність до самонавчання дозволяє додавати нові вміння для Amazon Echo Dot - просто попросіть про це свій пристрій.

amazon alexa dot feature-style

Просте підключення

Підключення Amazon Echo Dot відрізняється простотою і складається всього з трьох кроків:

  • підключення пристрою до мережі;
  • підключення до Wi-Fi за допомогою мобільного додатку;
  • сполучення з наявними пристроями системи "Розумний будинок".

amazon alexa dot  feature-simplesetup

Зробіть більше з Alexa App

Спеціальні програми для Fire OS, Android, iOS і комп'ютерних браузерів дозволяють спростити налаштування і роботу з Вашим Amazon Echo Dot. Використовуйте Alexa App для з'єднання з такими сервісами, як Spotify, Pandora, і Google Calendar.

amazon alexa dot feature-app

Чохли для будь-якого інтер'єру

Хоча пристрій поставляється в двох кольорах - білому і чорному, Ви можете скористатися додатковими шкіряними чохлами для Amazon Echo Dot, які підійдуть під інтер'єр будь-якої кімнати.

amazon alexa dot skin

amazon alexa dot feature-style

Назва Amazon Echo Dot
Бренд: Amazon
Wi-Fi: Dual-band Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4 и 5 ГГц). Не підтримує підключення до ad-hoc мереж
Bluetooth: Підтримка потокового аудіо (A2DP). Аудіо\відео віддалене управління голосового підключення до мобільних пристроїв (AVRCP). Hands-free не підтримується пристроями Mac OS X
Аудіо: Вбудований динамі для голосової відповіді, коли не підключено зовнішній аудіопристрій
Роз'єми: Micro-USB, 3.5 мм mini jack
Розмір: 32x84x84 мм
Маса: 163 г
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
igor, 24.03.2018
когда в наличии будет?
Адміністрація MIOT.UA 24.03.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Igor, ждем в середине апреля
Додати коментар