Косметичний стерилізатор Xiaomi SMATE White (SX-01)

Вміст бактерій в бритві становить 1.2 мільйона/см², що в 10 разів більше, ніж на кришці унітазу. На зубній щітці в 2.5 рази більше бактерій, ніж на кришці унітазу. Тому актуалізується питання про необхідність стерилізації предметів повсякденного використання.

УФ стерилізація

У стерилізаторі SMATE SX-01 використовуються ультрафіолетові світлодіоди з довжиною хвилі 250-280 нм для руйнування молекулярної структури ДНК (дезоксирибонуклеїнової кислоти) або РНК (рибонуклеїнової кислоти) в клітинах мікроорганізмів, в результаті чого бактерії та віруси втрачають свою життєздатність і репродуктивну здатність.

Термін служби 1500 годин

Термін служби світлодіодів UV-C складає 1500 годин. При щоденному використанні по 5 хвилин, пристрій може запускатися в роботу до 18 000 разів. При цьому, в процесі роботи, пристрій споживає всього 0.012 кВт-год електроенергії.

Сушка гарячим повітрям

SMATE SX-01 має вбудований композитний нагрівальний елемент з термопластика (ПЕТФ) з постійною температурою 60 °С ± 10 °С і 25-хвилинним сушінням гарячим повітрям.

Крім того, пристрій обладнаний вентилятором охолодження. Коли він працює, звук досягає рівня нижче 50 дБ, що є досить тихим показником.

Автоматичне відключення УФ лампи

Якщо робота стерилізатора завершена, індикатор завжди горить та переходить в режим очікування, пропонуючи вимкнути живлення. Коли ультрафіолетова лампа працює, відкрийте кришку, і ультрафіолетова лампа автоматично вимкнеться.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Косметичний стерилізатор
Бренд: SMATE
Модель: SX-01
Номінальна потужність: 24 Вт
Номінальна напруга: 12 В ⎓
Адаптер: 12В ⎓ 2А, 3.5 мм штекер DC
Розмір: 169 x 87 x 80 мм
Вага: 300 г
Колір: Білий