Розумний годинник Xiaomi Amazfit GTR 2e Grey (A2023)

  • Сірий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Надійний компаньйон, який стежить за вашим здоров'ям

Розумний годинник GTR 2e від Amazfit, що поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд і функції професійного моніторингу, є ідеальним компаньйоном, який допомагає вам залишатися здоровим та досягати ваших цілей у фітнесі.

Щоб допомогти вам залишатися у формі під час виконання обраних вами вправ, Amazfit GTR 2e підтримує 90 вбудованих спортивних режимів, 6 з яких розпізнаються автоматично.

Завдяки водонепроникної конструкції, Amazfit GTR 2e можна використовувати не тільки на суші, а й в прісній воді.

Елегантний дизайн

Круглий AMOLED-дисплей з діагоналлю 1.39 дюйма забезпечує яскраві кольори та багату контрастність, з гладким вигнутим склом 2.5D та стійким до подряпин і пошкоджень скляним вакуумним покриттям.

Дисплей встановлений всередині тонкого та легкого алюмінієвого корпусу, який можна зручно носити весь день.

Завдяки постійно включеному дисплею ви можете швидко дізнатися час, без необхідності вручну натискати кнопку або торкатися екрану.

Монітор серцевого ритму BioTracker 2

Крім датчика насичення крові киснем (SPO2), розумний годинник забезпечує моніторинг серцевого ритму за допомогою BioTracker 2.

Датчик може виміряти поточну частоту серцевих скорочень, а також надати інформацію про зони частоти пульсу, щоб проаналізувати вплив тренувань на ваше тіло.

У стані спокою датчик навіть попередить вас, якщо виявить, що частота серцевих скорочень занадто підвищена.

Оцінка стану здоров'я PAI

Щоб спростити відстеження вашого загального стану здоров'я та фізичної підготовки, цей годинник може відображати одиничний показник PAI, який ви можете відстежувати.

Він використовує алгоритм, який враховує вашу частоту серцевих скорочень, час тренування та іншу інформацію для отримання цієї оцінки.

Виявлення стресу

Ця функція може проінформувати вас про те, чи є ваш рівень стресу розслабленим, нормальним, середнім або високим, дозволяючи вам робити кроки, щоб залишатися спокійним.

Моніторинг сну

Цей розумний годинник, що підтримує як повноцінний сон, так і сон більше 20 хвилин, може здійснити аналіз сну і надати рекомендації щодо його поліпшення.

Тактильний зворотний зв'язок

Amazfit GTR 2e підтримує різні повідомлення, такі як вхідні дзвінки, будильники, нагадування про події та багато іншого.

Завдяки тактильному лінійному двигуну годинник може вібрувати при отриманні нових повідомлень. Для отримання більш персоналізованого досвіду ви можете налаштувати тривалість вібрації.

Карти швидкого доступу і ярлики

Щоб зробити використання розумного годинника Amazfit GTR 2e більш простим і інтуїтивно зрозумілим, ви можете провести пальцем вправо, щоб переглянути картки ярликів, або провести пальцем вліво, щоб отримати доступ до додатка швидкого доступу.

На картах швидкого доступу відображається загальна інформація, наприклад, погода, музика або відкриті програми. Quick Access налаштовується і забезпечує швидкий доступ до найбільш часто використовуваних додатків.

Додаток Zepp

Мобільний додаток Zepp дозволяє цілодобово і без вихідних переглядати вичерпні дані про стан здоров'я та тренування, а також дистанційно керувати інтелектуальними пристроями, які знаходяться поблизу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний годинник
Бренд: AMAZFIT
Модель: GTR 2e
Дизайн: 2.5D вигнута поверхня
Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав
Кнопки управління: 2
Водонепроникність: Можна плавати в прісній воді на глибині до 1.5 метрів
Екран: AMOLED, 1.39 дюйма, роздільна здатність 454 х 454, PPI 326
Захист екрану: Загартоване скло
Ємність акумулятора: 471 мАг
Спосіб зарядки: Магнітна підставка для зарядки
Тривалість зарядки: Близько 2.5 годин
Тривалість використання: Типове використання — 24 дня
Базове використання — 45 днів
Інтенсивне використання — 12 днів
Датчики: Датчик здоров'я BioTracker 2 PPG (підтримка SPO2) / Датчик біологічних даних / Датчик руху / датчик прискорення / Гироскоп / 3-осьовий геомагнітний датчик / Датчик зовнішньої освітленості / Датчик тиску повітря / Датчик температури
Додатково: Вбудований мікрофон
Підключення: Bluetooth 5.0 / BLE
Позиціонування: GPS + ГЛОНАСС
Матеріал ремінця: Силікон
Ширина ремінця: 22 мм
Підтримувані ОС: Android 5.0 або iOS 10.0 і вище
App: Zepp
Розмір: 46.5 x 46.5 x 10.8 мм
Вага: 32 г (без ремешка)
Колір: Сірий