Бальзам для очищення обличчя Xiaomi Beauty Cosme Cleansing Balm 100g

Бальзам для очищення обличчя Beauty Cosme Cleansing Balm дозволяє не тільки швидко очистити шкіру, але і відновити баланс вологи в клітинах, доставити до глибоких шарів шкіри поживні речовини та амінокислоти. 

Комплексний очищуючий бальзам позбавить шкіру від жирного блиску, зніме запалення з акне і пор, а також зволожить шкіру, надаючи їй пружність і тонус.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Бальзам для очищення обличчя для обличчя Beauty Cosme Cleansing Balm 100g

Бальзам для очищення обличчя Beauty Cosme Cleansing Balm дозволяє не тільки швидко очистити шкіру, але і відновити баланс вологи в клітинах, доставити до глибоких шарів шкіри поживні речовини та амінокислоти.

Комплексний очищуючий бальзам позбавить шкіру від жирного блиску, зніме запалення з акне і пор, а також зволожить шкіру, надаючи їй пружність і тонус.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

13 амінокислот

Для живлення шкіри без втрати вологи

Очищаючий бальзам для миття містить 13 видів амінокислот, які по-перше, поліпшують проникність шкіри для кращого її очищення, а по-друге захищають цілісність мембран клітин, запобігаючи їх омертвінню і облущуванню.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

М'яке, глибоке зволоження

Утримання вологи в товщині шкіри

Для поліпшення очищення глибоких пір шкіри серед компонентів бальзаму є мелене вулканічна вапно, яке представляє собою унікальну пористу породу, що має високу адсорбційну здатність і здатність до очищення. Вона може м'яко очищати шкіру і прибирати глибокий бруд.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

Природні екстракти рослин

Натуральні компоненти зберігають вологість шкіри і текстуру

Екстракт коричневих водоростей досягає глибоких шарів шкіри, підвищуючи її регенеративні (відновлювальні) властивості. Дріжджові білки також мають позитивний вплив на шкіру, дозволяючи поліпшити її мікрофлору, регулюють pH і підвищують еластичність шкіри, роблячи її більш гладкою і пружною.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

Ніякої хімії

Безпечні імпортні інгредієнти

В якості поверхнево-активної речовини використані екстракти соєвих і бобових рослин, які відмінно замінюють хімічні засоби, піклуючись про шкіру. Пінку для бальзаму надає екстракт кумквата (тропічного фрукта сімейства цитрусових), званого в Японії золотим апельсином. Бальзам не містить спирту і синтетичний есенцій, а екстракти для нього імпортовані з Японії.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

Рекомендації по використанню

Очищаючий бальзам для чищення обличчя наноситься після ретельного вмивання теплою водою. Нанесіть відповідну кількість очищаючого бальзаму на руки, або мочалочку і протріть шкіру обличчя спіненим бальзамом. Через одну хвилину змийте бальзам теплою водою і висушіть обличчя чистим рушником.

facial-cream-Beauty-Cosme-Cleansing-Balm-100g

Назва: Бальзам для очищення обличчя Beauty Cosme Cleansing Balm
Бренд: Beauty Cosme
Активні компоненти: активні фруктові кислоти, ферменти, лігніни, екстракт дріжджів, коричневий водоростей, екстракт кумквата, вулканічна вапно
Властивості: Очищення, живлення шкіри
Кількість: 100 г